Türkiye'nin en iyi haber sitesi

- Rüyada düğüne gitmek, düğünde oynamak ne anlama gelir, neye işarettir?

Evlenmek ve düğün yapmak gelenek göreneklerimiz içerisinde yer alır. Özellikle düğün eğlenceli ve mutlu olduğumuz anlardan biridir. Rüyada düğün görmekte aynı duyguları yaşatabilir. Düşünsenize rüyanızda düğün gördüğünüzü ve düğünde oynadığınızı… Sabah uyandığımızda güne heyecanlı ve mutlu şekilde uyanabiliriz. nedir, anlama gelir? Diye merak ederiz. Özellikle bekârlar acaba evlenecek miyim sorusunu kendilerine sormaya başlarlar. Rüyada düğüne gitmek, düğünde oynamak gibi rüya tabirlerine birlikte göz atalım…

Giriş Tarihi: 23.3.2020 12:51 Güncelleme Tarihi: 23.3.2020 12:51 ABONE OL
RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK - Rüyada düğüne gitmek, düğünde oynamak ne anlama gelir, neye işarettir?

Rüyada düğün görmek hem olumlu hem olumsuz yorumları vardır. Genel anlamda bakılırsa düğün mutluluktur. Fakat rüyada düğün görmenin bazı durumlarında iyi yorumlar yapılmamaktadır. Mesela onlardan biri kendi düğününü görmektir. Bunun anlamı uzakta olan bir yakınınızdan kötü bir haber geleceğine işarettir.

RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK NEDİR?

Rüyada düğün görmek, kişi kendi düğün yemeği veriyorsa bunun anlamı güzeldir. Kişi için güzel ve iyi bir başlangıçların olacağı anlamındadır. Kişi kendi yaşantısına yön verecek yeni kararlar alabilir. Bu kararlara en çok desteği ailesi verecek ve kişinin hayatında iyi anlamda değişiklikler olacağına işaret eder.

RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK NEYE İŞARETTİR?

Genel itibarıyla olumlu bir şekilde bu rüya, kimi alimler tarafından mutluluğun sembolü olarak nitelendirilir. Rüya sahibi, yakın zaman içerisinde neşesini artıracak olaylar ile karşılaşacak, eğer bekarsa kısmeti açılacaktır. Eğer kişi evli ise bu rüya, yakın zamanda bir çocuk haberi alınacağına işaret eder.

RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Bu rüya, alimler tarafından çeşitli şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin düğündeki damat, gelin, konuk, nikah şahidi gibi rollerden hangisinde olduğuna göre; rüya ile ilgili yapılan yorumlarda da değişiklik görülür.

RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK

Rüyada düğün gerçek yaşantımızdaki gibi mutluluk sembolüdür. Rüyayı gören kişinin renkli ve neşeli birisi olacağına işaret eder. Bazı yorumlarda da kişinin ilginç olaylara karışacağına delalet ettiği söylenir. Eğer düğün çalgısız ve eğlencesiz ise bereket ve hayır yakın zamanda sizi bulacaktır anlamına gelir.

Yine farklı bir yorumlarda rüyada düğünün olduğunu görmek, cenazeye işarettir. Düğünde yemek verilirse ölü için yemek hazırlanmasına delalet ettiği söylenir.

RÜYADA DÜĞÜN EVİ GÖRMEK

Bunun anlamı sevgi ve neşe dolu kalabalıklar olacağına, evinize gelecek ve kişiyi mutlu edecek dostluklara işaret edilir. Bu kalabalıklar akraba ya da yakın çevrenizden birileri olabilir. Rüyada düğün görmek bununla da sınırlı kalmayıp kısmetin açılmasını müjdeler. Bekâr olanlar için evliliğe işarettir. Tek düzenden kurtularak hayatında farklılıklar yaşanmasına ve her acısan iyi hissedeceği fırsatlar olacağına delalet eder. Bir başka rivayette ise düğün evi görenin evine yokluk girmek, bolluk ve bereket gelir. İş arayanlara iş, gelecek için planları olanların fırsatlar ayağına geleceğine işaret eder.

RÜYADA DÜĞÜNE GİTMEK

Rüyada düğüne gitmek, sonunda gün yüzü görmeye, mutlu olmaya ve sevinmeye, mutlu edecek haberlerin geleceğine, sıkıntılardan kurtulacağına, rahatlık ve ferahlığın geleceğine delalet eder. Ayrıca kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyip rahat bir hayat süreceğine işarettir. Özel hayatında aşk için güzel gelişmeler olacağına da işaret eder.

RÜYADA DÜĞÜNDE OYNAMAK

Rüyada düğünde oynamak, bunun yorumu hayırla yorumlanır. Rüya sahibine öyle bir haber gelecek ki rüya sahibinin içi kıpır kıpır olacak, sevinçten etekleri zil çalacak, sevinç gözyaşları dökecek, kalbi hızlı hızlı atacak diye rivayet edilmektedir. Eğer rüyada kendi düğününüzde oynarsanız bu hayra yorulmaz, bir şerre işaret edilir. Kötü bir olaydan dolayı gözyaşı dökeceği söylenir.

RÜYADA DÜĞÜNE HAZIRLANMAK

Bunun anlamı da gerçek hayatta olduğu gibi mutluluk ve heyecandır. Kişi hayırlara vesile olacak işlere atılacağına, gülümseme ve mutluluk eksik olmayacağına, mutlu birlikteliklere delalet eder. Bekârlar için nikâh masasına oturmaya, evli olanlar için uzun ömür mutlu bir geleceğin olacağına, çocuğu olanlar içinde çocuklarından hayır göreceği anlamına gelir.

Rüyada düğün hazırlığı görmek, rüya sahibi genç ve bekârsa kısmetinin açılıp sürekli taliplerin olacağına işaret eder. Evli kişiler içinde aile içinde birinin sevinç kaynağı olacağına, yaşlı kimseler için de toruna delalet eder.

Rüyada düğün hazırlığı yapmak, muradına ermek ve sevinçten havalara uçmak gibi tabirlerle ifade edilir. Uzun zamandır istedikleri şeyin yavaş yavaş gerçekleşeceğine, başarılarla dolu bir yaşantıya işaret edilir. Ayrıca bazı yorumlarda da bol rızık ve bereket geleceği anlamına da gelir.

RÜYADA DÜĞÜN YAPMAK

Her türlü kötülüğün gideceğine yerine sevincin geleceğine, aile içinde mutluluğun artacağına, iş hayatınızda başarılı olacağınıza ve iyi bir haberin geleceğine delalet eder. Rüyada düğün yapmak ayrıca aşk hayatınızda ani bir değişikliğin olacağına, evlilik teklifi etmeye ya da almaya da işaret etmektedir. Bazı yorumlarda da hayırlı bir yolculuğa çıkılacağına, farklı işlere girişileceğine, kalabalık misafirlerin ağırlanacağına gibi yorumlar yapılmaktadır.

RÜYADA SÜNNET DÜĞÜNÜ GÖRMEK

Bunun anlamı güzel haberler alıp mutluluktan ve sevinçten havalara uçmaya, mutluluk verecek insanlarla tanışmaya, dostlarıyla güzel günler geçireceği güzel günler geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların yakın zamanda son bulacağına işaret edilmektedir. Eğer sünnet edilen bir çocuk görürseniz, tazelenme, yenilenme gibi ifadelerle tabir edilir. Kişi eski neşesine ya da yeni gelecek bir mutluluğa kavuşur.

RÜYA DÜĞÜN SALONU

Rüyada düğün salonu görmek, bekâr olan kişiler için yakın süreçte evliliğe delalet eder. Evli olan kişiler için ise hayırlı evlatlara işarettir. Rüyayı gören kişi yakın zamanda akrabalarının yardımıyla büyük bir işe gireceği anlamına da gelir.

ARKADAŞINA GÖNDER
RÜYADA DÜĞÜN GÖRMEK - Rüyada düğüne gitmek, düğünde oynamak ne anlama gelir, neye işarettir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA