Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nasıl yorumlanır? Rüyada küçük ve büyük balık görmek, köpek balığı görmek ne anlama gelir, neye işarettir?

Rüyalarımız bazen gerçek yaşantıların yansıması olurken bazen de hiç rastlamadığımız olaylar olabiliyor. Bunlarda biri olabilir. Gerçek yaşantımızda neredeyse hiç balıkla ilgili bir şey görmediğiniz halde rüyalarınızda görebilirsiniz. İşte bu noktada rüyada balık görmek nedir, ne anlama gelir? Sorusu merak edilmekte. Özellikle rüya tabirlerine düşkün olan birisi için bu heyecan verici bir olaydı. Sadece balık değil, rüyada köpek, yunus, fok balığı görmek değişik anlamlara gelmektedir. İşte sizler için derlediğimiz balıklarla ilgili

Giriş Tarihi: 25.3.2020 12:29 Güncelleme Tarihi: 25.3.2020 12:29 ABONE OL
Rüyada balık görmek nasıl yorumlanır? Rüyada küçük ve büyük balık görmek, köpek balığı görmek ne anlama gelir, neye işarettir?

Rüya tabirleri rüya sahibin rüyayı gördüğü duruma göre değişebilmektedir. Rüyada balık gören birisi için güzel ve olumlu yorumlar yapılabilirken rüyada balık tuttuğu görmek için farklı yorumlar yapılabilmektedir. Bizde sizler için rüyada balık görmek rüya tabirleri ve birden çok farklı durumu ele alarak rüya tabirlerini hazırladık. İşte rüyada balık görmek nedir ve diğer durumlar…

RÜYADA BALIK GÖRMEK

Rüyada balık görmek nedir sorusunun yanıtı kısmet ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olacağına da işaret edilir. Rüyada balık görmek ne demek sorusunun bir diğer yanıtı da rüya sahibinin beklemediği bir anda iyi bir kısmetin onu bulacağına delalet eder.

Rüyada denizde balık görmek, rüya sahibine gelecek olan kısmetin habercisidir. Balıkların denizin üstüne çıkması zor ve güç görünen hayallerin bir anda gerçekleşeceğine işaret edilir.

Rüyada balık görmek Diyanet tarafından açıklanmasa da İslami kaynaklara göre, mevki, ganimet, hizmetçi, askeri simgelemektedir.

Rüyada çok sayıda balık görmek ise iş hayatınızda yükseleceğinize, mevkinizin artacağına, işinizin sahibi sizseniz iş yerinizin genişleyeceğine işaret edilir.

RÜYADA BÜYÜK BALIK GÖRMEK

Rüyada büyük balık görmek mal ve mülkle yorumlanır. Rüya sahibinin elde edeceği mallara delalet eder. Ayrıca kişinin emeklerinden dolayı ödüllendirileceğine işaret edilir.

RÜYADA KÜÇÜK BALIK GÖRMEK

Rüyada küçük balık görmek üzüntü ve kedere işarettir. İlerde karşınıza hoş olmayacak durumların baş göstereceğine işaret edilir. Bir başka yorumda ise gelirinizin azalacağına delalet etmektedir.

RÜYADA KÖPEK BALIĞI GÖRMEK

Rüyada köpek balığı görmek, rüya sahibinin yaşantısında ikiyüzlü insanlar olduğuna işaret edilir. Kişi varlıklıysa kişinin zengin olmasından dolayı çevresinde arkadaşların olduğuna da delalet eder. Bunun için rüya tabircileri bu konuda kişinin dikkatli olması gerektiği söylenir. Eğer kişi Allah'a bolca dua ederse bu kötülüklerden kurtulacağına da delalet edilir.

RÜYADA YUNUS BALIĞI GÖRMEK

Rüyada yunus balığı görülmek hayırla yorumlanır. Bir konuda endişe ve korkunuz varsa bunun yersiz olduğuna işarettir. Maddi anlamda durumunuzun giderek iyileşeceğine işaret edilir. Bu süreçte sabırlı olmanız gereklidir.

RÜYADA YILAN BALIĞI GÖRMEK

Rüyada yılan balığı görmek iyiye delalet edilmez. Çalışıyorsanız işinizden kovulacağınıza işaret edilir. Başka yorumculara göre ise zarar edecek durumlara delalet eder.

RÜYADA FOK BALIĞI GÖRMEK

Rüyada fok balığı görmek, kişinin bazı sorunlar yaşayacağına ve bu sorunlardan kolay kolay kurtulamayacağına bu nedenle de zor bir duruma gireceğine işaret edilmektedir.

RÜYADA AKVARYUMDA BALIK GÖRMEK

Rüyada akvaryum görmek pek hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına, yakın zamanda üzüntü yaşayacağına, sevdikleri tarafından yarı yolda bırakılacağına işaret edilmektedir. Kısaca akvaryum sıkıntı ve üzüntü sembolüdür.

Rüyada akvaryumda balık görmek ise hayırlıdır. Kişinin evlilik ve iş hayatında güzel şeylerin olacağına işaret edilir. İş hayatında ise her zamankinden daha çok kazanacağı anlamına gelir. Bazı yorumlarda da iş hayatında ortaklığa, iş yerinin genişlemesi ile beraber çok kişiye iş kapısı açılacağına işaret edilmektedir.

Rüyada evde balık görmek, ev hanesinden birinin yakın zamanda bir kısmet ya da şans denk geleceğine işaret edilir.

RÜYADA PİŞMİŞ BALIK GÖRMEK

Rüyada kızarmış balık görmek, helal kazanca işarettir. Kişinin iş yerinden kazandığı para az ya da çok olması fark etmeksizin kişinin helal kazanmaktan mutlu olduğuna delalet edilir. Bir başka rivayette ise mal ve mülke işarettir. Elindeki kazancın artacağına işaret edilir.

Rüyada temizlenmiş balık görmek, kişinin hayatında kötü birileri olduğuna ve kişinin bu konuda dikkat etmesi gerektiğine delalet edilmektedir. Bazı yorumlarda da iş hayatındaki başarılara işaret edildiği söylenmektedir.

RÜYADA SİYAH BALIK GÖRMEK

Siyah genel olarak karamsarlık olsa da burada ki anlamı kurtulmaktır. Kişinin sıkıntıdan, borçtan ve beladan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin mutluluğundan dolayı onu kıskanan birinin ona zarar vereceğine de delalet edilir.

RÜYADA SÜS BALIĞI GÖRMEK

Rüyada renkli balık görmek, kişinin çok şanslı biri olduğu anlamında fakat bu şansı boş işlerle değerlendirdiği ve kendisini geliştirmek için hiçbir şey yapmadığına işaret edilmektedir.

RÜYADA CANLI BALIK GÖRMEK

Rüyada canlı balık görmek, iş hayatı ve özel hayatla ilgili güzel haberlerin geleceğine işaret edilir. Aşk hayatı için karşınıza iyi biri çıkacağına, işsiz iseniz karşınıza iyi bir iş fırsatı çıkacağına delalet eder.

RÜYADA ÖLÜ BALIK GÖRMEK

Rüyada ölü balık görmek, iyi değildir. Hayal ettiğiniz şeylerin bir süre gerçekleşmeyeceğine, bir konuda hayal kırıklığına uğrayacağınıza işaret edilir. Bir başka rivayete göre haram mal yemekle yorumlanır. İş hayatınızda size gelecek haram parayı yemekle yorumlanır. Bir başka yorumda da iş hayatınızda olumsuzlukların olacağına ve sorunlar yaşayacağınıza işaret edilmektedir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Rüyada balık görmek nasıl yorumlanır? Rüyada küçük ve büyük balık görmek, köpek balığı görmek ne anlama gelir, neye işarettir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA