Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nasıl yorumlanır? Rüyada deprem olması ve depremde sallanmak neye işarettir, ne anlama gelir?

Ülkemizde yaşanan büyük şiddetli depremlerin ardından insanlarda korku ve panik izi bıraktı. Bilinçaltına yerleşen bu durum rüyalarda da karşımıza çıkıyor. ve güne öyle uyanmak insanı ister istemez ürkütüyor ve bunun anlamı ne olduğunu merak ediyoruz. Rüyada deprem olduğunu görmek nedir, ne anlama gelir? Sorusu için geniş ve ayrıntılı konu başlıkları hazırladık. Hazırlanan içeriklerden rüyada deprem hissetmek, yaşamak, sallanmak gibi hadiselerin rüya tabirlerine bakabilirsiniz. İşte depremle alakalı ...

Giriş Tarihi: 25.3.2020 12:31 Güncelleme Tarihi: 25.3.2020 12:31 ABONE OL
Rüyada deprem olduğunu görmek nasıl yorumlanır? Rüyada deprem olması ve depremde sallanmak neye işarettir, ne anlama gelir?

Rüyada deprem görmek ve sallandığını hissetmek güne kötü başlamamıza sebep olan bir durum. Deprem değişikliklerin işaretidir. Depremin olması ise bir sıkıntının meydana geleceği anlamına gelir. Bu durum depremin oluş durumuna ve bulunduğun yere göre değişebilir. Rüya tabirlerinde de sizin rüyayı gördüğünüz şekle göre farklı yorumlar yapabilmektedir. Rüyada deprem olduğunu görmek ne anlama gelir? İşte yanıtı…

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Bilindiği üzere yer sarsıntısı ve sallanma gibi olaylar deprem olarak nitelendirilebilir. Rüyada deprem olduğunu görmek yani tam o anı görmek rüya sahibinin iş hayatında bazı zorluklarla karşılaşacağına işarettir. Bir başka yorum ise rüya sahibinin bulunduğu şehirden başka bir şehre göç edeceğini de gösterir. Bazı alimlere göre de halk arasında saygın birinden yana bela ve sıkıntı geleceğine aynı zamanda işlerin iflasına da yol açacağına delalet etmektedir.

Rüyada deprem görmek bazı tabircilere göre hayırlı olarak nitelendirilir ama bu yorumdan yoruma ve aynı zamanda rüyanın şekillenmesine göre değişir. Dünya genelinde bir deprem görüldüyse eğer dünyada savaş çıkacağına delalet etmektedir. Fakat tek bir yerde görülmüşse rüya sahibinin iş hayatında bazı zorluklar yaşayacağına aynı zamanda halk arasında sözü geçen belli başlı kişilerden yana bela ve sıkıntı geleceğine yorulur.

Rüyada deprem, rüyanızda gerçek yaşamınızdaki gibi depremi yaşıyorsanız gerçek yaşamınızda can sıkıcı haberlere, karmaşık sözlere, feryat etmeye ve aynı zamanda sırların meydana çıkmasının da bir göstergesidir. Bazı yorum farklılıkları olabilir ki normaldir çünkü rüyanın şekline göre anlamda değişebilir. Mesela rüyada depremde ölmek ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Rüyada depremden zarar görmek ülke ekonomisindeki büyümeden dolayı zarar göreceğinize de delalet etmektedir. Rüyada deprem görmek dini anlamı kesin olmamakla birlikte bir yerden bir yere göç etmeye, başa gelecek belaya işaret eder. Rüyada deprem olduğunu görmek Diyanet yorumu henüz yok ama merak edenler şu şekilde izah edilebilir; hamile kadının çocuğunu düşürmesi, salgın hastalığa, iş değişikliğine işaret edilir.

RÜYADA DEPREM OLMASI

Rüyada bir anda deprem olması rüya sahibi için pek de hayırlı bir olay değildir. Rüya anında deprem yaşamak rüya sahibinin gerçek hayatında üzüntü, zarar, ziyan ve işlerin kötü gitmesi gibi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Buna karşılık rüyada depremden kurtulmak ise tam tersi yönde hayırlı bir hadisedir. Anlamıysa şudur;

Rüya sahibinin karşılaşacağı sıkıntı ve zorluklardan kendi çabasıyla kurtulacağına ışık tutan bir hadisedir.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU AMA YIKILMADIĞINI GÖRMEK

Rüyada deprem olduğunu ve sadece sallandığını fakat maddi bir zarar olmadığını görmek rüya sahibi için iyi şeylerin habercisi değildir. Depremden sağ kalmak ve maddi zarar atlatmadan kalmak bazı rüya tabircilerine göre ömrünüzün bittiğine işarettir. Bazı yorumcular ise tam tersi yönde iyi bir tabir yaparlar. İyi kalbiniz ve temiz fıtratınızla herkes tarafından saygı ve sevgiyle karşılanacağınıza ve eğer böyle devam ederseniz yaşadığınız pek çok olumsuzluklardan zarar görmeden kurtulacağınıza da delalet etmektedir.

RÜYADA DEPREMDE SALLANMAK

Rüyada rüya sahibinin deprem ile sallanması sosyal hayatını olumsuz etkileyebilir. Şöyle ki iş hayatında ani düşüşler ve maddi sıkıntılar yaşayabilir. Bununla beraber ikili ilişkilerde ciddi sıkıntılar yaşayabilir. İnsanlarla konuşup anlaşması güçleşecektir. Hayal kırıklıkları ve tartışmalar rüya sahibi için zor günler geçireceğinin habercisidir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve sallanmak rüya sahibinin iş hayatında bazı dalgalanmalar yaşayacağının habercisidir. Genel olarak, rüya sahibinin iş hayatında bazı olumsuz engellerle karşılaşabileceğine yoruldu gibi, yaşadığı bölgeden başka bir bölgeye göç edeceğine de yorulur. Bazı tabircilere göre ise gerek iş hayatı olsun gerek sosyal hayatı olsun rüya sahibini olumsuz gelişmelerin beklediği söylenebilir. Özetle İkili ilişkiler ve insanlarla konuşma konusunda bir hayli zorlanacağı dönemlere gireceğinin habercisidir.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU HİSSETMEK

Rüyada deprem olduğunu hissetmek deprem yaşamanın aksine hayırlı bir hadisedir. Rüya sahibi öncelikle gerçek hayatındaki bazı plan ve projelerinin dışında kalan bazı olayların yaşanacağının habercisidir. Bununla beraber rüya sahibinin gerçek hayatında amaçladığı ve ümit ettiği bazı hedeflere emin adımlarla güvenli bir şekilde varacağına da delalet etmektedir.

Rüyada deprem hissetmek göründüğü gibi korkulacak bir hadise değildir. Tabirciler genel olarak rüyada deprem hissedilmesinin insanın hayatında hedeflediği ve amaç edindiği durumlara emin bir şekilde ulaşacağını gösterir. Bir başka yorum ise rüya sahibinin plan ve projelerinin dışarısında kalan bazı hadiseler olacağına da yorulur. Fakat genel olarak rüyada deprem hissetmek hayırlı bir hadisedir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve hissetmek birbirinden farklı yorumları bulunmaktadır. Deprem olduğunu görmek, iş hayatında bazı olumsuzluklara yol açarken, deprem olduğunu hissetmek ise bunun aksine kişinin hedeflediği ve amaç edindiği durumların gerçekleşeceğine işarettir. Bu yorumlar rüyanın görülme şekline göre değişebilir fakat genel olarak yukarıdakiler gibi özetlenebilir.

RÜYADA DEPREM YAŞAMAK

Rüyada deprem yaşamak o kişinin hayatında bazı dönüm noktalarının olacağına delalettir. Buna bağlı olarak yaşadığı şehirden başka bir şehre göç edebileceği gibi yaşamında bazı değişiklikler görülebilir. Rüyanın görülme şekline göre bu yorum değişebilir. Mesela rüyada bir dağın sarsıldığını ve ortadan ikiye ayrıldığını görmek korku ve şiddete işaret eder. Bunun sebebi depremin büyük bir doğal afet olmasından başka bir şey değildir.

Rüyada depremi görmek ve yaşamak farklı yorumları olabilir. Öncelikle bir rüyada deprem görülmesi rüya sahibinin iş hayatında bazı kötü gidişatlar olacağı gibi sosyal yaşamını da olumsuz etkileyebilir. Depremi yaşamak ise o kişinin yaşamındaki değişikliklere yani bir şehirden başka bir şehre göç etme gibi köklü değişikliklere yol açabilir. Bazı tabirciler ise bu durumların aksine farklı bir yorum yaparlar eğer depremden sağ çıkıyorsanız hayatınızdaki bazı olumsuzluklardan kurtulacağınızı ve bunları kolaylıkla aşabileceğinize işarettir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Rüyada deprem olduğunu görmek nasıl yorumlanır? Rüyada deprem olması ve depremde sallanmak neye işarettir, ne anlama gelir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA