Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Badi Görmek
Rüyada badi görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin karşısına bazı zorlukların, engellerin, kötülüklerin çıkacağına, bu durumun kendisini olumsuz yönde etkileyeceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına delalet eder. Rüya sahibinin fena haberler alacağına, işindeki verimliliğin düşeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyasında dar badi giyen kişi, hayat içerisinde emek verdiği bazı durumlar olduğuna, zaman içerisinde emeğinin karşılığını alarak istediğini elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi, sevgili veya gönül ilişkisi anlamında istediği olduğuna bu açıdan çok emek vererek, elde etmek isteyeceğine, elde etmek için çok çabalamasının sonucunda kafasında olan düzene kavuşacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi harici farklı hayat içi hedefleri olduğuna, hedeflerine ulaşmak amacı ile çok çalışarak emeline ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yırtık badi giyen kişi, hayatında bazı aksilikler olarak stress içerisine gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında bazı işlerin ters giderek zor zamanlar geçireceğine, geçirilecek olan zor günlerin kişiyi üzmesinden dolayı stress içerisine gireceğine ve durumların olumsuz olarak kişiyi etkilemesinden dolayı strese gireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında şeffaf badi giyen kişi, hayat içerisinde planlamadığı durumlar ile karşılaşarak, beklemediği masraflar ve sorunlar ile karşılaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişi belirli bir yaşam düzeni içerisinde sabit geçim derdinde olan veya sabit gelir durumuna sahip bir kişi olmasından dolayı hayat içerisinde oluşabilecek sürprizlere haızr değildir. Karşısına çıkacak olan ani masraftan dolayı sallanarak maddi olarak çok zor günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.
BİZE ULAŞIN