Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüyada Tabakhane Görmek
Rüyada tabakhane görmek, zahmet ve meşakkat çeken, eza ve cefaya katlanıp sabreden bir kadına işaretle yorumlanmıştır. Çünkü tabakhane adeta eza ve cefa yeridir. Bazen de, tabakhane görmek, kaba, sert mizaçlı ve kötü ahlaklı bir kadına veya pislikten sakınmayan bir kadına işaretle yorumlanır demişlerdir. Çünkü tabakhanede deriden çıkan pisliklerden korunmak çok zor bir iştir. Bazen de tabakhane görmek, mala işarettir denilmiştir. Çünkü orası bir geçim kaynağıdır.

Tabakhane görmek, terbiye ile yorumlanir. Rüyanizda kendinizi bir tabakhanede derileri incelerken görmeniz, bir ise alinacak olan, memur veya isçileri, veya bir okula girecek Ögrencileri sinava çekmekle yorumlanir. Tabakhanede derilerin tabag edildiklerini görmek, çocuklarinizi yetistirmek için onlara özel ögretmenler tutacaginiza veya onlari bir okula, bir kursa yazdiracaginiza delalet eder.

Rüyada bir tabakhanede bulundugunuzu görmek, aynen mezbahanede oldugu gibi tabir olunur. Çünkü deri terbiye edilen bu yerde sular pis kokular yayarak etrafi kirletir. Bu rüya iyi ahlakli, terbiyeli, yokluga ve güçlüge katlanabilen ev kadinina yorumlanir. Bir rivayete göre de çirkin ve kötü söz söyleyen ahlaksiz, adi bir kadin ile de tabir edilir.
BİZE ULAŞIN