paniği sona erdi

İstanbul’dan Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne sevk edilen ve burada virüsü şüphesiyle tedavi altına alınan 3,5 yaşındaki ’nın tahlil sonuçları negatif çıktı. Üst solunum yolu hastalığı teşhisi konan küçük çocuk tedavisinin ardından taburcu edilecek.

Giriş Tarihi: 7.2.2013 11:52
3 gün önce İstanbul'daki hastanelerde yer olmadığı gerekçesi ile Tekirdağ'a sevk edilen ve virüsü şüphesiyle tedavi altına alınan 3,5 yaşındaki 'nın İstanbul'da yapılan tahlillerinde virüse rastlanılmadı. Üst solunum yolu hastalığı teşhisi konan küçük çocuğun tedavisinin iyiye gittiği yakında taburcu olacağı kaydedildi.

Çocuğunda H1N1 virüsüne rastlanılmadığını ifade eden Baba Gökhan Kayabaşı, "Beklediğimiz sonucu aldık. Allah'ıma şükürler olsun. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Bizi İstanbul'dan hastanelerde yer olmadığı için Tekirdağ gibi küçük bir ile sevk ettiler. Şaşılacak bir durum. Hastanelerinde yer olmamasına rağmen yatak boşaltarak çocuğuma yer açan Tekirdağlı doktorlara gönülden teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
H1N1 paniği sona erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN