Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fıtık kabusunuz olmasın

Bursa'da bel ve boyun fıtığı nedeniyle yürümekte zorluk çeken 81 yaşındaki Bekir Sıtkı Bayazıt, maniplasyon tedavisiyle sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Giriş Tarihi: 10.5.2013 12:02 Güncelleme Tarihi: 10.5.2013 12:05
Milyonlarca insanın hayatını karartan bel ve boyun fıtıkları artık ameliyatsız tedavi ediliyor. Ameliyat masasına yatmadan yüzlerce hastayı fıtıktan kurtaran maniplasyon ve fizik tedavi uzmanı Ali Şahabettinoğlu, hem boyun hem de bel fıtığı olan 81 yaşındaki Bekir Sıtkı Bayazıt'ı 10 seansın ardından sağlığına kavuşturdu.

Manipülasyon tedavisinin boyun ve bel fıtığında çok başarılı olduğunun altını çizen Şahabettinoğlu, "Bekir bey bize geldiğinde bel ve boyun fıtığı vardı. Çenesi ağrıyordu, yemek bile yiyemiyordu. Yolda yürümekte zorluk çekiyordu. Yürüse bile kısa süre sonra durmak zorunda kalıyordu. Ağrılarından dolayı bacak ve sırtındaki ağrılar artmıştı. Kendisine uyguladığımız tedavi sonucunda ağrılarından tamamen kurtuldu' dedi.

Boynunun başını taşıyamayacak hale geldiğini vurgulayan Bayazıt, doktorların kendisini ameliyat etmek istediklerini ancak Ali Şahabettinoğlu sayesinde ameliyattan kurtulduğunu söyledi. Bayazıt, 'Şimdi ağrılarım kalmadı. Ben 18 yaşında bir delikanlı değilim, 81 yaşındayım. Bu yaşta ağrılarım sızılarım olabilirdi ancak şu anda çok iyiyim' dedi.

7 yıl önce gittiği hastanede kendisine boyun fıtığı teşhisi konulduğunu hatırlatan Neşe Şimşek, 7 yıldır hastalığa dayandığını, son günlerde ise ağrılarının iyice arttığını söyledi. Ameliyat masasından son anda döndüğünü vurgulayan Şimşek, 'Kalp çarpıntılarım çoğalmaya başlamıştı. Yüksek sese bile tahammülüm kalmamıştı. Hatta eşime bile yüksek sesle konuşmamasını ve sessiz olmasını söylüyordum. Komşumuz sayesinde Ali doktoru tanıdım. Şimdi hiç ağrım kalmadı' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fıtık kabusunuz olmasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN