Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ndan önemli uyarı

, aşırı hız, dikkatsizlik, uykusuzluk ve yorgunluğun, kimsenin duymak istemediği kazaların en önemli sebebi olduğunu belirterek, "Ruhen ve bedenen kendimizi iyi hissetmedikçe a çıkmayalım" çağrısında bulundu.

Giriş Tarihi: 6.8.2013 17:14

Müezzinoğlu, Ramazan ı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramın bütün insanlığa huzur ve barış getirmesi, zulüm, mağduriyet ve yoksulluk yaşayanların bu kutsal günler vesilesiyle huzura, barışa ve kardeşliğe ulaşmasını temenni etti.

Ramazan boyunca oruç tutanların yeme, içme ve uyku düzenini değiştirdiğini, bayramla birlikte eski duruma dönüleceğini ifade eden Müezzinoğlu, yaşamdaki bu değişimin iyi yönetilmesi, özellikle bayramda ölçüye dikkat edilmesi gerektiğini bildirdi.

Bütün tedavilerin en etkin maddesinin sevgi olduğunu vurgulayan Bakan Müezzinoğlu, "Ramazan Bayramı'nda, birlikte çoğaltacağımız sevginin, her türlü sorunun çözümüne ve yaşam kalitemizin artmasına büyük katkı sunmasını diliyorum"
ifadesini kullandı.

YOLA ÇIKACAKLARA UYARI

Müezzinoğlu, bayram tatili nedeniyle uzun a çıkacaklara "Her zaman olduğu gibi bayramda da aşırı hız, dikkatsizlik, uykusuzluk ve yorgunluk, kimsenin duymak istemediği kazaların en önemli sebebidir. Ruhen ve bedenen kendimizi iyi hissetmedikçe yola çıkmayalım" uyarısında bulundu.

Bakan Müezzinoğlu, bayramda görev yapacak hekimlerle sağlık çalışanlarının da bayramını kutladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık Bakanı'ndan önemli uyarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN