Türkiye'nin en iyi haber sitesi

45 saniyede ağrılardan kurtarıyor

Giriş Tarihi: 19.2.2014 10:33

Şanlıurfa'da özel bir tıp merkezinde görevli Biyoenerji Uzmanı Dr. Hamza Yetim, baş ağrısı ve migren krizi geçiren hastaları ilaç kullanmadan 45 saniyede ağrılarından kurtarıyor.

Yaklaşık iki yıldır biyoenerji yöntemi ile hastaları tedavi eden Hamza Yetim, Türkiye'nin çeşitli illerinden birçok hastanın umudu olurken, Irak gibi komşu ülkelerden de birçok hasta tedavi için Yetim'e geliyor. İlaç kullanmadan tedavi ettiğini belirten Hamza Yetim, çoğu zaman tek parmağı ile tedavi ettiğini kaydetti. Yöntemin hasta bayanlarda yüzde 95, erkelerde ise yüzde 90 oranında iyileşme sağladıklarını belirten Yetim, ağrıları şiddeti az olan hastaların 45 saniyede ağrılarından kurtulduğunu, şiddetli ağrıları olan ve uzun yıllar ağrıyı çeken hastalarda ise 3 seansta ağrıdan tamamen kurtulduğunu kaydetti.

Hastalığı ilerlemiş ve ilaç tedavilerine bile hiçbir cevap vermeyen ağır hastaların ağrılarını oldukça hafiflettiklerini belirten Yetim, uyguladığı yöntemi birçok doktor arkadaşına da göstermesine rağmen arkadaşlarının aynı neticeleri alamadığını vurguladı. Kendisindeki biyoenerjinin hastalığın tedavisinde önemli etken olduğunu belirten Yetim, bugüne kadar hastalığı ile olumlu netice alınmayan hastası olmadığını vurguladı. Hastalığın tedavisi için öncelikle hastanın boyun haritasını çıkarttığını vurgulayan Yetim, 'Biz manüel tedavi uyguluyoruz. Uygularken biyoenerji uygulamış oluyoruz aynı zamanda bunun yanın da akupunktur ve medikal tedaviyi de birleştirerek üçlü dörtlü tedaviler yapıyoruz. Bunu üç seansta gerçekleştiriyoruz.

Tabii önce bir muayenemiz oluyor. Boyun haritasından kişinin ne zaman ne sıklıkta bu ağrıları çektiği ondan sonra bu ağrıların şiddetini nerelere vurduğunu tam yerel olarak tespit ediyoruz. Ondan sonra tespit ettiğimiz noktalara yönelik biyoenerjiyi uyguluyoruz. Krizle gelen hastaların maksimum 45 saniyede krizi sona eriyor. İstanbul'dan, Bağdat'tan hastalarımız geliyor yani çeşitli yerlerden İzmir, Ankara gibi artık uzak yerlerden hasta gelmeye başladı. Tabii her giden başka bir grup gönderiyor bir kişi değil gruplar halinde gelmeye başladılar' dedi.

Yıllardır baş ve migren ağrısı çektiklerini belirten hastalar ise, tedaviden çok memnun olduklarını belirterek, Yetim'e teşekkür etti. Tanıdıkları ve sanal ortam vasıtasıyla Hamza Yetim ile tanıştıklarını belirten hastalar, 'Hocamız hiçbir ilaç kullanmadı. Şiddetli ağrı vardı. Şimdi ise ağrıların kesildiğini hissediyorum' diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
45 saniyede ağrılardan kurtarıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN