Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir saatlik işlemler revaçta

Giriş Tarihi: 18.3.2014

Seçimlere sayılı günler kala halk ile iç içe olan siyasiler, kişisel bakımlarını ihmal etmiyor. Bakımlı, dinamik ve genç görünmek isteyen adaylar, en fazla bir saat süren ve iyileşme süreci gerektirmeyen yöntemleri tercih ediyor

DOÇ. DR. ERDEM GÜVEN
SAÇ EKİMİ İLE 15 YAŞ GENÇLEŞME SAĞLIYORUZ
Orta yaşlarda bulunan birçok aday tarafından tercih edilen botoks veya saç ekimi gibi estetik girişimler; zindelik ve gençlik için başvurulan kozmetik müdahalelerin ilk sıralarında yer alıyor. Estetik dokunuşlar ile bulundukları yaştan daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşmaları sonucunda, yıpranmış görünen adaylara göre avantajlı oluyorlar.
Kadın adaylar tarafından tercih edilen botoks; iyileşme süresi gerektirmeyen, bunun yanında uygulanması ve ulaşılması oldukça kolay olan, düzgün uygulandığı zaman çok başarılı sonuçlar veren bir estetik gençleşme ve tazelenme yöntemidir.
Erkeklerde başarı ile yapılabilen mega seans saç ekimleri ile tek seansta çok başarılı sonuçlar alıyoruz. Özellikle ense kısmında yeterince sağlıklı saç kökü bulunan adaylarda 10-15 yaşa kadar gençleşme sağladık. Seçim öncesi dönemi saç ekimi için uygun bir mevsime rastladı.

DR. EMRE ÇİÇEK
AMELİYATSIZ YÜZ GERME İLE 40 DAKİKADA GENÇLİK
Kadın adaylar en çok ulthera ameliyatsız yüz germe yöntemini, botoks ve dolgu işlemlerini tercih ediyor. Ulthera; 35-40 dakikada uygulanan ve günlük hayata kanama, morarma, iz olmadan devam edilebilen bir yöntem olduğundan, seçimler öncesi çok fazla tercih edilen bir yöntem oldu.
Erkeklerde ise; yedi ay öncesinden saç ekimi yaptıran erkek adaylar olduğu gibi, özellikle ulthera ameliyatsız yüz germe ve dolgular ile daha tazelenmiş, enerjik ve özgüvenli bir şekilde seçimlere hazırlananlar da oldu.
Hem erkek, hem de kadın adaylardan kilo problemleri olanlarda metabolik balans adlı sistemi kullanıyoruz. Kan tahlilleri yapılıp bunların sonuçlarına göre parmak izleri kadar özel bir sistemle kilo veriyorlar. Sadece kilo vermeyip inceliyorlar, hem de var olan sağlık problemlerinde ciddi düzelmeler görülüyor.

OP. DR. ALİ DUMAN
YAŞI BÜYÜK GÖSTEREN GIDIYI SLİM LİPO YÖNTEMİYLE GERİYORUZ
Birkaç sene önce yüzde 80 kadın, yüzde 20 erkekler şeklinde olan estetik yaptırma oranının, şu anda yüzde 60'a yüzde 40 olarak değiştiğini söyleyebilirim. Türkiye genelinde erkek adayların daha çok siyasetin içinde olduğunu, bu bağlamda estetiğe erkek adayların daha çok başvurduğunu görüyoruz.
Özellikle yoğun stres altında çalışan siyasetçiler, ilerleyen yaşla birlikte yüzlerinde oluşan yaşlanma belirtileriyle daha yorgun görünüyorlar. Hatta bu yorgunluk nedeni ile oluşan gözaltı torbaları ve derin çizgiler ile yaşlarından oldukça büyük görünebiliyorlar. Siyasetçiler daha çok, kolay ve hızlı iyileşme gösteren uygulamalara ilgi gösteriyor. Biz bu noktada bazı ufak dokunuşlar ve küçük estetik operasyonlarla; 50'li yaşlarda daha genç bir görünüm sağlarken, canlı bir cilde de kavuşturuyoruz. En çok tercih edilen operasyonlar; botoks, dolgu işlemleri, liposuction ile göbek çevresindeki fazlalıkların giderilmesi yönünde oluyor.

GENÇLEŞTİLER

Saç ekimi ve kaş ekimi oldukça fazla tercih ediliyor. Bir diğer konu ise gıdı operasyonu. İlerleyen yaş ve kilo durumuna bağlı olarak ortaya çıkan gıdı sorunu, kişinin yüz ifadesini değiştirip yaşının daha da büyük gözükmesine neden oluyor. Slim lipo uygulaması ile siyasilerin gündelik hayatına kolayca geri döneceği bir şekilde bu sorunun giderilmesini sağlıyoruz. Lazer ile yüz gençleştirme ve kırışıklık tedavisinin yanı sıra göz kapağı ameliyatları da çok rağbet görüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir saatlik işlemler revaçta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN