Migren ağrısından manipülasyonla kurtuldu

Bursa'da müteahhitlik yapan Ahmet Küçük, uzun yıllar çektiği migren ağrısından manipülasyon tedavisiyle kurtuldu.

Giriş Tarihi: 4.11.2014 12:01
Migren ağrısından manipülasyonla kurtuldu

43 yaşındaki Ahmet Küçük, yıllardır çektiği migren ağrısı sebebiyle ne yapacağını şaşırdı. Gitmediği doktor ve görmediği tedavi kalmadığını belirten Küçük, manipülasyonla ağrılarından kurtuldu.

Baş ağrısı ve migren rahatsızlığından dolayı aşırı derecede ilaç içtiğini belirten Küçük, 'Bir tavsiye üzerine buraya geldim. Tedaviyle oldukça rahatladım. Uzun süredir ilaç kullanmıyorum. Bedenen kendimi çok iyi hissediyorum. Şimdi ağrısız bir hayatım var. Yeniden dünyaya gelmiş gibiyim' dedi.

Ahmet Küçük'ün yaklaşık 10 yıldır migrenden mustarip olduğunu ifade eden Fizik Tedavi ve Manipülasyon Uzmanı Ali Şahabettinoğlu, gittiği doktorların Küçük'e ağrı kesici ve migren ilaçları tavsiye ettiğini belirtti.

Şahabettinoğlu, 'Ahmet Bey bir arkadaşının tavsiyesi ile bize geldi. Biz de manipülasyon tedavisinden fayda göreceğini düşündük. 6 seanslık tedavi sonunda hiç baş ağrısı kalmadı. Yaklaşık bir aydır çoğu kez kontrol için tedaviye geldi ve ağrısının olmadığını söyledi. Kendisi eski ağrısız günlerine geri döndü. Genellikle bel ve boyun ağrılarına uyguladığımız manipülasyon tedavisi, migren ve baş ağrısı tedavilerinde de netice veriyor. 4-6 seans arasında baş ağrıları tedavi edilebilmektedir' diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Migren ağrısından manipülasyonla kurtuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN