Türkiye'nin en iyi haber sitesi

na göre

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Beslenme ve Uzmanı Diyetisyen Hilal Mutlu, "Herkesin parmak izi birbirinden farklı ise yapacağı diyet de farklı olması gerekmektedir" dedi.

Giriş Tarihi: 31.8.2015 09:29
Kan grubuna göre diyet

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Beslenme ve Uzmanı Diyetisyen Hilal Mutlu, "Herkesin parmak izi birbirinden farklı ise yapacağı diyet de farklı olması gerekmektedir" diyerek özellikle son dönemlerde adından sıkça söz ettiren diyetinin efsane mi? yoksa gerçek mi? olduğu üzerine açıklamada bulundu."Her gün yeni bir diyet haberiyle güne başlıyoruz" diyen Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Diyetisyen Hilal Mutlu," Bunlar İsveç Diyeti, Hollywood Diyeti, South Beach Diyeti, Dukan Diyeti, Atkins Diyeti, . Say say bitmiyor. Liste uzayıp gidiyor. Her gün yeni yeni diyet isimlerini ya çevremizden, ya gazetelerden ya da televizyonlardan duymaktasınız. Tüm bu popüler diyetlerin ortak özelliği ise tek tip beslenmeye yönelik olmalarıdır. Kimi protein ağırlıklı, kimi karbonhidrat bazısı ise yağ. Böylelikle tam yani lı ve dengeli beslenme sağlanamıyor" dedi.

"Herkesin parmak izi birbirinden farklı ise yapacağı diyet de farklı olması gerekmektedir" diyerek özellikle son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Kan grubu diyetinin efsane mi? yoksa gerçek mi? olduğuna dair yaptığı araştırmayı paylaşan Diyetisyen Hilal Mutlu, son dönemlerde popüler olan kan grubu diyeti hakkında bilgiler verdi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Kan grubuna göre diyet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN