giriş ile mhrs nasıl alınır?

Giriş Tarihi: 23.10.2015 16:49
MHRS giriş ile mhrs hastane randevusu nasıl alınır?

giriş ile almak oldukça kolay. ile almak hastanede randevu için sıra bekleme derdini bitirdi. Peki MHRS giriş ile mhrs hastane randevusu nasıl alınır? ile doktor randevusu nasıl alınır? İşte detaylar!

() vatandaşları için sıra bekleme derdinden kurtardı. MHRS hastane randevusu ile artık vatandaşlar hastanelerde sıra beklemeden alabiliyor. Peki ile mhrs hastane randevusu nasıl alınır? ile doktor randevusu nasıl alınır? İşte cevabı!

MHRS giriş ile mhrs hastane randevusu nasıl alınır?

MHRS anasayfasına (www.hastanerandevu.gov.tr) giriş yaptıktan sonra direkt olarak karşınıza çıkan sayfada "randevu al" seçeneğini tıklayın. Karşınıza çıkan panele TC Kimlik No ve parolanızı yazın. Daha sonra hangi hastaneden, hangi doktordan, hangi tarihte randevu almak istediğinizi belirterek doktor randevusunu kolayca alabilirsiniz. MHRS giriş ile mhrs hastane randevusu almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.


MHRS GİRİŞ İLE HASTANE RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

ALO 182 ile doktor randevusu nasıl alınır?

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 numaralı telefonu arayın. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası ve diğer bilgilerini verin. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihlerini operatöre bildirin. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini size söyleyecektir. Siz de seçiminizi yaparak mhrs hastane randevusunu kolayca alabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHRS giriş ile mhrs hastane randevusu nasıl alınır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN