Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için de konuşulan çok önemli

Ünlü ve yazar , 'nın ilçesinde ailelerle bir araya geldi. 'Geliştiren ana, baba olmak' konulu seminerin konuğu olarak gelen Cüceloğlu, "Geliştiren Ana, Baba Olmak' konulu seminerde konuşan ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu, "ınızı adam etmeye çalışıyorsunuz. Onlara adam gibi davranmazsanız, adam edemezsiniz. de konuşulan çok önemli" dedi

Giriş Tarihi: 25.1.2016 17:15 Güncelleme Tarihi: 25.1.2016 17:17
Çocuklar için evde konuşulan dil çok önemli

40'tan fazla makalesi yayınlanan, 15'in üzerinde kitabı bulunan iletişim uzmanı ve Türkiye'nin ünlü larından Prof. Dr. , 'Geliştiren Ana Baba Olmak' konulu seminer için 'da ailelerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Kazan Aile Yaşam Merkezi konferans salonunda karşılıklı sohbet havasında geçen söyleşide konuşan Cüceloğlu, ailelere, iletişim inin önemini vurguladı.

İletişimin gücünü anne babalara aktaran Doğan Cüceloğlu, "ınızı adam etmeye çalışıyorsunuz. Onlara adam gibi davranmazsanız adam edemezsiniz. de konuşulan dil güzel ve zengin bir dilse, çocuk o dili güzel konuşur. Değerler konusunu, özellikle empati, hakkaniyet, saygı, sevgi, birbirine güvenme konularını önemsediğimiz zaman aile olarak, şirket olarak, toplum olarak biz bilincine ulaşma durumumuz olur ve sürdürülebilir barış ve mutluluk o zaman gelir" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar için evde konuşulan dil çok önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN