Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan önerisi

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, 12.Uluslararası Burhaniye Zeytin ve Festivali'ne katılan Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. , virüsünün herkeste olduğunu belirterek virüse karşı korunmak için zeytinyağı önerdi.

Giriş Tarihi: 31.1.2016 14:03 Güncelleme Tarihi: 31.1.2016 15:53
Canan Karatay'dan domuz gribi önerisi
''Domuz gribine karşı zeytinyağı tüketin''

Ahmet Akın Kültür Merkezinde, Burhaniyelilerle bir araya gelen Karatay, nın önemine değinerek 14 asırlık zeytin ağacının bulunduğuna şahit olduğunu söyledi.

Son dönemde artış gösteren hakkında da konuşan Karatay, "Domuz gribi virüsü hepimizde var ama zeytinyağı tüketerek güçlenirseniz, sağlıklı beslenirseniz, yapay, uyduruk fabrikasyon yemekleri yemezseniz, açlık bastırmak için pakete konulmuş trans yağlarla o zavallı yiyeceklerden yemezseniz hastalanmazsınız. Salgın filan hikaye" dedi.

Canan Karatay'dan domuz gribi uyarısı


CANAN KARATAY UYARDI! BALIĞI BÖYLE TÜKETMEK KANSEROJENDİR...
Prof. Dr. , Zeytinde lı Yaşam Paneli'nde yaptığı konuşmada, zeytin ve zeytinyağının anne sütü kadar değerli olduğunu hatırlattı.

Kendisinin bir kahvaltıda 71 zeytin yediği için eleştirildiğini anlatan Karatay, zeytin ağacının çok uzun ömürlü bir ağaç olduğunu ifade etti.
Programa, Kaymakam Hüseyin Öner ve AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Belediye Başkanı Necdet Uysal ile Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç ile birlikte yaklaşık 700 kişi katıldı.

'ZEYTİNYAĞINI MEYVE SUYU OLARAK TÜKETEBİLİRSİNİZ'
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Canan Karatay'dan domuz gribi önerisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN