randevu alma ve iptal etme

Hastane randevu sistemi ile istediğiniz hastanelerden online randevu alabilirsiniz. ve kayıt ol ekranı ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 20.4.2016 10:56
182 MHRS randevu alma ve iptal etme
Merkezi Hekim Randevu Sistemi, Bakanlığı'nın E-devlet teknolojik yönetimi karşısında oluşturduğu uygulamalarının belki de en fazla sevileni ve tutulanı olmuştur.Öyleki artık hastaneye gitmeden oturduğunuzy erde ya da yolda giderken cep u, tablet ve Bilgisayar gibi interneti olan platformlar ile istediğiniz anda Randevu işlemlerinizi halledebilirsiniz.

MHRS Hastane randevu sistemi ile hafta sonu ya da resmi tatiller haricinde bulunduğunuz il, ilçe ve mahalle ile ilgili oalrak seçebileceğiniz Devlet hastanesi, Araştırma Hastanesi, Çocuk Doğum, Ağız ve diş sağlığı ile diğer tüm mevcut olan yerlerden istediğiniz saat için randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevu Almak İçin Neler Yapılmalı?

Öncelikle hastanerandevu.org adresine giriş yaparak aşağıdaki ekrana gitmelisiniz.Ardından TC kimlki numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yapmalısınız.Şu da unutulmamalıdır ki yandaki güvenlik kodunu yanlış girdiğniiz sisteme giremezsiniz.Alağıdaki giriş ekranı mutlaka Size de Gelmeli;


MHRS Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

olma işlemlerinizi sadece 5 dakika içinde sistem üzerinden gireceğiniz kişisel ve kimlki bilgileriniz ile oluşturabilirsiniz.Böylece sisteme ilk girişinizi de sağlanmış olacaktır.Kayıtlanma aşaması hakkında sorularınızı danışma hattına sorabilirsiniz.Telefon nuamranız ve mail adresinizde burada doldurmanız gereken bir diğer önemli noktalardan bir tanesi.

MHRS Şifremi Unuttum

Korkmayın, MHRS Hastane randevu almak için sisteme giriş yaparken şifrenizi unuttuysanız yapmanız gereken çok basit.Hemen üstte de görüldğü üzere parolamı unttum'a tıklayınız.Ardından size mail adresi ve telefon numaranızı soracaktır.Herhangibirini giererk yapabilirsiniz.

ALO 182 MHRS Hattı Nasıl Çalışır?

MHRS ile ilgili olarak telefon ile de hastane radnevusu almak oldukça Kolay. Hattını arayarak ilgili operatöre hangi ilde hangi branşta doktordan saat kaçta muayene olmak istediğinizi söylerseniz size yardımcı olacaklardır.

MHRS Randevu İptal Etme

MHRS Ya da ALO Hattı ile aldığınız hastane randevularınızı 15 ya da 20 dakika içerisinde iptal etme hakkına sahipsiniz.Herhangibir değişiklikte yine doktordan randevu alabilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
182 MHRS randevu alma ve iptal etme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN