Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biorezonans Mora terapi ile bağımlılığı tedavisi

Nikotin bandı, tablet, iğne, akupunktur, sakız ya da hipnoz hiçbiri fayda etmediyse 50 dakikalık bir tedavinin ardından nikotin isteğinizden kurtulabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 25.7.2016 10:32
Biorezonans Mora terapi ile sigara bağımlılığı tedavisi

Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Hacıibrahimoğlu, biorezonans mora terapi ile yı bırakma tedavisini anlatıyor.

"Kanser sonucu tüm ölümlerin yaklaşık % 30'u, nden kaynaklanan tüm ölümlerin en az % 84'ü, kalp hastalıkların % 17'si, akciğer iltihaplarının en az % 80'i sigara kullanımından kaynaklanmaktadır. Biorezonans mora terapi yöntemi ile sigara bağımlılığından kurtularak sağlıklı bir yaşam sürmek mümkün. Herkes kendisi ve yakınları için bunu denemeli."

Ağrısız ve sızısız bir yöntem

"Biorezonans mora terapi ağrısız ve non-invaziv terapi nikotin bağımlılığı ile mücadelede çok etkili sonuçlar veriyor. Merkezi sinir sisteminde nikotin bağımlılığını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hastaların büyük bir kısmı sadece bir seans sonrasında sigarayı bırakabilir. Aynı zamanda vücudunuzda biriken katran ve karbon monoksiti tüm vücudunuzdan temizlenmesine de yardımcı olur. Terapiden sonra beyindeki nikotin ihtiyacı sinyali durmuş olur."

Bilimsel bir tedavi yöntemidir

"Tedaviye başlamadan önce hastanın beraberinde son iki sigara getirip içilmesi istenir. Biorezonans mora terapi, özel bir cihaz kullanarak yapılan bir tedavi şeklidir. Bu terapi bağımlılık yapan maddenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemidir. Terapi almak isteyen sigara bağımlısının son içtiği sigaradan alınan frekanslar, cihazda elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda verilir. Bu şekilde vücuttaki bağımlılığı yaratan maddenin frekanslarının silinmesi sağlanır. Bu tedavi sadece sigara bıraktırma tedavisinde değil, aynı zamanda alerji tedavisi ve kilo kontrolünün sağlanmasında da kullanılır."

Prof. Dr. Gökhan Hacıibrahimoğlu "Bu tedavide herhangi bir tipte elektroterapi değildir. Kullanılan şey elektrik değil, vücudun kendisinden alınan veya maddelerin çevrelerine yaydığı çok ince ultrafine elektromanyetik titreşimlerdir. Biorezonans mora terapi tedavi olacağınıza inanmanızın gerekeceği para- normal bir tedavi metodu da değildir. Biyofizikteki en son buluşları kullanan ve bilimsel olarak araştırılmış ve ispatlanmış bir tedavi metodudur. Akciğer kanseri en başta olmak üzere çok sayıda hastalığın nedeni olan sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler için en etkili yöntemlerden biridir."

Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Gökhan Hacıibrahimoğlu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biorezonans Mora terapi ile sigara bağımlılığı tedavisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN