Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çare tıbbın da mı?

Dr. , tıbbının aslanda yeni bir kavram olmadığını söyledi. Eren, geçmişi 5000 yıl öncesine dayanan akupunktur, tanı ve tedavi sisteminin enerji tıbbı üzerine inşa edildiğini ifade etti.

Giriş Tarihi: 2.8.2017 16:02 Güncelleme Tarihi: 2.8.2017 16:02
Çare enerji tıbbın da mı?

Dr. Hasan Hüsnü Eren "Vücudumuzda 12 meridyen üzerinde sürekli akan bir enerji olduğu ve bunda oluşan bir bozukluğun hastalık oluşturduğu, bu düzeltilince de hastalıkların tedavisinin yapılabildiği bugün artık bilimsel olarak kabul görmüştür "dedi.

TÜM MADDELERİN KENDİNE ÖZGÜ FREKANSLARI VARDIR

Dr. Hasan Hüsnü Eren sözlerine söyle devam etti: Vücudumuzda her hücresinin hatta evrendeki canlı cansız tüm maddelerin kendine özgü frekansları vardır. Vücudumuzdaki her organ kendine özgü frekanslarla kendi enerjileri ile titreşir. Toksin, ağır metal, mikroorganizmalar gibi maddeler tarafından bu titreşimler bozulduğunda organda enerji düzeyinde bozukluklar başlar ve bu ilerleyerek hücre düzeyinde rahatsızlıklara neden olur. Biyokimya yöntemleri, görüntüleme yöntemleri gibi Klasik tıp uygulamaları ile hastalık hücre düzeyinde iken tespit edilebilir. Fakat biyokimya tahlili ile Diyabet tanısı konulduğunda, insülin üreten pankreas hücrelerinin büyük kısmı tahrip olduğu düşünülürse tedavi için çok geç kalınmış olur. Enerji tıbbı ile frekans düzeyinde bozukluk oluştuğunda bunu tespit etmek mümkündür. Bu da hastalığın hücresel düzeyde bozukluk yapmadan tanısına ve tedavisine imkan sunar. Enerji tıbbı ile ilgili uygulamalar özellikle 1970 li yıllarda Almanya da uygulanmaya başlamış ve gün geçtikçe yayılarak devam etmektedir. Enerji tıbbı kendine özgü tanı ve tedavi yöntemleri olan, bozulan frekansların düzeltilerek organ rahatsızlıklarını düzelten bir uygulamadır.

Dr. Hasan Hüsnü Eren son olarak "Enerji ya da frekans tıbbı geleceğin tıbbı olarak da adlandırılabilir. Herhangi bir ilaç kullanılmadan sadece vücudun frekansları kullanılarak tedavi yapılır. Klasik tıp yöntemleri ile tedavisi ve tanısı mümkün olmayan birçok rahatsızlığın tedavisi enerji tıbbı yöntemleri ile yapılabilir. Bugün klasik tıp yöntemleri ile çaresiz görülen, migren, alerji, diyabet, romatoid artrit, astım, alerjik rinit, reflü, kanser gibi birçok rahatsızlıklar da enerji tıbbı ile tedavide başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Bu uygulamalar gün geçtikçe yaygınlaşmakta ve etkinlikleri artmaktadır. Enerji tıbbı aracılığı ile frekans düzeyinde oluşan bozukluklar tespit edilerek kişilerde rahatsızlık oluşmadan tedavi yapılabilir. Yani ilerde oluşacak riskler bu yöntemle ortadan kaldırılabilir. Ayrıca bu frekanslar kullanılarak oluşmuş hastalıklar da tedavi edilebilir. Tamamen güvenli ve yan etkisi olmayan bir yöntemdir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çare enerji tıbbın da mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN