Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Deribaş:

Giriş Tarihi: 20.2.2015 14:28
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Deribaş:
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş Genel Seçimler ve aday adaylığı süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu. Deribaş AK Partinin yerel seçimlerde 17-0 yaptığını belirterek, da partimiz milletimizin teveccühü ile 17-0 yaptıysa pek ala Genel Seçimlerde 7-0’da yapabilir” dedi.
Deribaş hakkında söylenen "Liste Garantisi Aldı" sözlerine karşı çıkarak; "Hayır ben bu şekilde görmüyorum. Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımız ve ya Başbakanımızın herhangi birine böyle bir garanti ya da söz verdiğini düşünmüyorum. Herkesin eşit şansı olduğunu düşünüyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüştüm, özellikle yurt dışı seyahatlerinde ve uzun uçuşlarında bende o heyetin içerisindeydim. Bu uçuşlarda Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüşme imkanım oldu" dedi.
Cumhurbaşkanı ile yaptıkları görüşmeler hakkında konuşan Deribaş; "Ben kendisinden izin istediğimde bana hayırlı olsun dedi ve hayır duası etti" dedi.
Türkiye’nin Rusya ile ilişkileri tarihte olmadığı kadar iyi seviyede olduğunu belirten Deribaş; "Ekonomik ve Siyasi açıdan Rusya ve Türkiye’nin ilişkileri çok iyi bir seviyede. Dolayısıyla Sayın Putin ile Sayın Cumhurbaşkanımızın planladığı 100 Milyar Dolarlık anlaşma hayal değil. Bunu gerçeğe çevirmek için çok çalışmak gerekiyor. Benim bu anlaşmada yardımım elbette olabilir. Ben 15 yıldır Rusya’dayım. Türk Hava Yollarının Rusya Genel Müdürlüğünü yapıyorum. Çeşitli iş adamları ve siyasilerle görüştüm. Bu insanların Türkiye ile Sakarya ile ilgili yatırım yapmasında kesinlikle benimde faydam dokunabilir" şeklinde konuştu.
Yerel seçimlerde 17-0 yapan AK Partinin Milletvekili Seçimlerinde 7-0’ı yakalayabileceğine inanan Deribaş; "Aday Adayı olduğumdan beri Sakarya’da geziyorum ve görüyorum ki insanların partimize olsan sevgisi çok fazla. İnsanların partimize gösterdikleri teveccühü çok büyük mutlulukla izliyorum. Yerel seçimlerde 17-0 gibi ezici bir rakamla netice alındıktan sonra 7-0’da olabilir. Aday adaylarımızın tamamı bu 7 insanın içinde olabilecek insanlar ve bende 7 kişinin içinde olmak için çaba göstereceğim" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Deribaş:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN