Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Marka Şehir Hendek’e Marka Bir Başkan

Giriş Tarihi: 21.2.2015 13:58
Marka Şehir Hendek’e Marka Bir Başkan
MÜSİAD Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kara ve Hendek Belediye Meclis Üyesi Mahmut Nedim Alkan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.
Uzun yıllar MÜSİAD yönetiminde görev yapan İrfan Püsküllü’yü yakın arkadaşı olan ve birlikte uzun yıllar görev yaptığı Ömer Faruk Kara ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kara, “Değerli başkanımıza ’hayırlı olsun’ demek için geldik. Hendek’in belediyecilik açısından bir marka olduğu herkesin malumu. Ali İnci Başkanımızdan sonra birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde nöbeti değerli başkanımız devralmış oldu. Bu şehrin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak sorumluluk duygusuyla her zaman yanında olacağımızı paylaşmak isterim. Kendisi MÜSİAD bünyesinde önemli hizmetlere imza atmış birisidir. Yeşilyurt Belediye Başkanlığında döneminde de başarılı bir dönem geçirdiği herkesin malumu. Cenab-ı Allah utandırmasın, mahcup etmesin. Hayırlı hizmetlere vesile kılsın. Üzerimize düşen ne varsa her zaman yanındayız" dedi.
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de Faruk Kara’ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Her zaman olduğu gibi bundan sonra da inşallah beraberiz. STK’lar bizim için çok önemli. Zaman zaman ortak projelerimiz olacak. Seçildiğim gün yaptığım konuşmada işimin bundan sonra kolay olduğunu çünkü belediyede hazır kurulu bir tezgah bulduğumu ve önümde tecrübeli ustalar olduğunu söylemiştim. Şimdiye kadar olduğu bundan sonra da tecrübelerinden faydalanarak bu şehrin birlikte yönetilmesi hususunda ne gerekiyorsa yapacağız inşallah” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marka Şehir Hendek’e Marka Bir Başkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN