Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ulusoy’dan Vali Coş’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 10.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Ulusoy’dan Vali Coş’a Ziyaret
Ulusoy Güvenlik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ulusoy, özel güvenlik sektörüyle alakalı istişarelerde bulunmak ve gerçekleştirilmek üzere olan projeler hakkında Valisi Hüseyin Avni Çoş’u makamında ziyaret etti.
Yönetim kurulu başkanı Levent Ulusoy, başta Sakarya ilinde olmak üzere bir çok ilde verilen eğitimlerle insanlara yeni bir iş alanı açmakta olduğunu vurgularken, şirketlerinin 600’ün üzerinde aileye istihdam sağladıklarını dile getirdi. 2015 yılın da Özel Güvenlik sektöründe ki gelişmelerden memnun olunduğunu söyleyen Levent Ulusoy önümüzde ki yıllarda çok daha büyük bir ivme yakalayacaklarını dile getirdi. Son yıllarda sektörde iş imkanının oldukça fazla olduğunu vurgulayan Levent Ulusoy, iş arayan herkesin özel güvenlik sertifikası alarak anında işe başlayabileceğini vurguladı.
Aynı zamanda Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı olan Levent Ulusoy’un hizmet sektörüne katkı sağlamasını planladığı birçok projesinin olduğunu belirtti. Özel güvenlik sektöründe iş imkanının olduğunu söyleyen Levent Ulusoy ortaokul ve lise eğitimini tamamlamış herkesin gerekli eğitimlerden geçerek özel güvenlik sertifikasına sahip olup iş imkanını bulunduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ulusoy’dan Vali Coş’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN