Eski Başkan Ergül İnci’ye Başarılar Diledi

Giriş Tarihi: 11.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Eski Başkan Ergül İnci’ye Başarılar Diledi
Beykoz eski Belediye Başkanı Muharrem Ergül, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ali İnci’yi ziyaret etti.
Beykoz eski Belediye Başkanı Muharrem Ergül, AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı olan, Ali İnci’ye ziyarette bulunarak, milletvekilliği yolunda başarılar diledi.
Ergül, belediye başkanlığı döneminde AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci ile işbirliği içerisinde büyük projelere imza attıklarını belirterek, “ Beykoz Belediye Başkanlığım döneminde, Hendek Belediyesi işbirliği ile Türki Cumhuriyetleri’nde önemli projeler yaptık. Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin üye belediyeleri olan, Sakarya Hendek Belediyesi ve İstanbul Beykoz Belediyesi tarafından, ülkeler arasında kardeşliğin geliştirilmesi, kültürel etkinliğin artırılması ve her alanda ikili işbirliğinin geliştirilmesini içeren “Kardeş Ülkeler” adı altında çeşitli ülkelerde programlar düzenledik. Özbekistan’da görme engelli okulu açtık, Kırgızıstan’da engelli vatandaşlara akülü ve manuel araçlar dağıtıp, ramazan ayında otuz gün boyunca iftar sofraları kurarak, mağdur insanlara da yardımlar dağıttık. Ali İnci belediyecilik anlamında Hendek’te çok başarılı hizmetler verdi. Başkanlığı süresince Hendek’i çok ileriye taşıyan Ali İnci, inanıyorum ki Milletvekili olduğu takdirde, yapacakları hayal bile edilemez. Kendisini sonuna kadar destekliyoruz” dedi.
AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci de kendisini yalnız bırakmayarak destek veren, Beykoz eski Belediye Başkanı Muharrem Ergül’e teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski Başkan Ergül İnci’ye Başarılar Diledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN