Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Gençlik’ten Vali Coş’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 12.3.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AK Gençlik’ten Vali Coş’a Ziyaret
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yeni Yürütme Kurulu Üyeleri Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.
Gençlik kollarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, “Gençlerin sosyal faaliyetlerin yanı sıra her alanda aktif rol almaları güzel. Ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan gençlerin ülke sorunlarına karşı erken yaşlarda sorumluluk ve tecrübe kazanmaları onlara olan güvenimizi daha da arttırıyor. Siz gençler ülkenin umut ışığı ve yarınlarısınız. Bol bol kitap okumalı çok iyi araştırma yapmalısınız. Tekrardan yeni görevlerinizin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, “Geleceğin bizlere emanet edildiğinin bilinciyle üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirebilmek için mücadele ediyoruz. Hep birlikte AK Parti bayrağını Sakarya’da çok güçlü şekilde dalgalandıracağımız bir ekip oluşturduk. Yeni oluşturduğumuz ekibimizle ilk hedefimiz 7 Haziran 2015’te 7 güzel insanı Ankara’ya göndermek olacaktır. Gençlik Kolları olarak siyasi ve sosyal alanda çok çalışarak bilinçli, bilgili, donanımlı bir gençlik için mücadele veriyoruz” diye konuştu.
Ziyaret sonunda Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş gençlere kitap hediye etti. AK Partili gençler günün anısına Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’la öz çekim yaptılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Gençlik’ten Vali Coş’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN