AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı, Başkan Yılmazer’i Tebrik Etti

Giriş Tarihi: 1.4.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 23:13
AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı, Başkan Yılmazer’i Tebrik Etti
AK Parti Sapanca İlçbe Başkanı Nazmi Bostancı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i Doçentlik unvanı kazanmasından dolayı makamında ziyaret ederek, tebrik etti.
Doçentlik unvanını kazanan Başkan Yılmazer’i yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tebrik eden İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ziyarette yaptığı konuşmada, “İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte değerli Belediye Başkanımızı makamında ziyaret ederek girmiş olduğu sınavları kazanıp Doçentlik unvanını almasından dolayı tebrik ettik. İlçemizde yaptığı başarılı çalışmalar ile halkımızın takdirini toplayan Belediye Başkanımızın doçentliği kazanmasından dolayı ilçe teşkilatı olarak gurur duyduk. Bundan sonra Rabbim kendisine profesörlüğü de nasip eder inşallah” dedi.
Kendisini ziyaret edip pasta keserek tebrik eden İlçe Teşkilatı üyelerine teşekkür eden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ise, “İlçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha nice başarılara İnşallah” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı, Başkan Yılmazer’i Tebrik Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN