Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dershane Terörist Şafak Yayla’nın Fotoğrafını Panodan Kaldırdı

Giriş Tarihi: 2.4.2015 20:08 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 22:17
Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirdiği terör eylemi sonrası çatışmada öldürülen terörist Şafak Yayla’nın fotoğrafı dershanedeki başarı panosundan kaldırıldı.
Çağlayan Adliyesi’nde öldürülen teröristlerden Şafak Yayla’nın ’nın Akyazı ilçesinde eğitim gördüğü dershane, başarılı öğrencilerin asılı bulunduğu panodan Yayla’nın fotoğrafını kaldırdı.
Dershane müdürü Hamdi Küçükosman, “Yaşanan olaylardan sonra Şafak Yayla denilen şahıs bizim için teröristtir. Hukuk fakültesini kazanıp derece yapmış olmasının bir önemi yoktur. Kaldı ki dershanemizin girişinde 2008 yılında başarılı olan öğrencilerin fotoğrafları asılmıştı Şafak Yayla’da bu tarihte asıldı. Önceki gün gerçekleşen hain saldırı sonrası kimliğini öğrenir öğrenmez panodan o fotoğraf kaldırılmıştır” dedi.
Küçükosman, “Biz her sene üniversiteye yerleşmiş olan öğrencileri afişe etmek için dershane girişinin koridor duvarları ve merdiven duvarlarına resimlerini asıyoruz bu birçok dershane gibi bizimde belli bir başarı sağlamış öğrenciler için yapmış olduğumuz bir uygulama. Bunun haricinde dershane içerisinde özel olarak hazırlanmış bir köşemiz yoktur” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dershane Terörist Şafak Yayla’nın Fotoğrafını Panodan Kaldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN