Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boseder’den Eğitim Semineri

Giriş Tarihi: 12.4.2015 22:28 Güncelleme Tarihi: 12.4.2015 23:52
Boseder’den Eğitim Semineri
Mart ayının başlarında resmi kuruluşunu tamamlayarak yoğun bir katılım ile tanıtım gecesi düzenleyen ve kısa adı BOSEDER olan Büyük Osmanlı Eğitim Ocakları Derneği, kurum içi eğitim semineri düzenledi.
Seminere BOSEDER Genel Başkanı Hasan Dişli, İstişare Kurulu Başkanı Kemalettin Kaya, Genel Sekreter Orhan Kurtuluş, Teşkilatlanma Başkanı Erkan Çoruh, Medya Tanıtım Başkanı Ersin İbil ve birçok il ve ilçe teşkilat mensubu katıldı. Seminerde BOSEDER’in genel tüzüğü ve başkanlıkların görevleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Birçok projeye adım atmak, topluma Osmanlı saygısını ve sevgisini kazandırmak için yola çıkan BOSEDER tarafından gerçekleştirilen eğitim semineri, istişare kurulu başkanı Kemallettin Kaya’nın programı açması ile başladı. Seminerde konuşan Kaya, derneğin amaçlarından, yaptıklarından, yapılması gerekenlerden ve başkanlıkların bölge, il ve ilçelerdeki önemlerine değindi. Ardından konuşma yapan Genel Sekreter Orhan Kurtuluş da görevi ile alakalı tüzük üzerinden teşkilat üyelerine bilgilendirmeler yaptı.
Osmanlıyı bugünlere taşıyan BOSEDER’in, günümüzde yaygın olarak kullanılan sosyal medya kullanımlarının aktifliği ile teşkilat üyelerine bilgilendirme yapan Ersin İbil, " Biz büyük bir aileyiz ve daha çok yeniyiz. Ailemizi daha da genişletmek için sosyal medya kanallarını doğru olarak ve kurumsal kimlik altında kullanmalıyız." diye konuştu. BOSEDER Genel Başkanı Hasan Dişli ise " Biz bu yola gönül vererek çıktık. Hiçbir maddi manevi beklentimiz olmadan, sadece Osmanlı saygısını, hoşgörüsünü ve tutumlarını bugünlere yansıtmak için var olduk. Biz bu işi sadece Allah’ın hoşnutluğunu kazanmak için yapıyoruz. Kısa zamanda büyük bir aile olduk. Herkes bu işe gönlünü, aklını koydu. Kimse çıkarı için burada değildir, en güzeli de budur. Bugün düzenlediğimiz eğitim semineri, doğru bilgiler ile doğru istişareleri yapmak üzere düzenlenmiştir. Herkes görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. ATİ’ye giden bu yoldan umutluyuz, bizim bir amacımız bir hedefimiz var. Osmanlıyı geri getiremeyiz tabi ki ama o günleri bu günlere aşılayabilir ve bunu nesilden nesle aktarabiliriz. " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boseder’den Eğitim Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN