Mecliste Serdivan Gölpark Görüşüldü

Giriş Tarihi: 4.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 21:30
Mecliste Serdivan Gölpark Görüşüldü
Serdivan’ın Vizyon Projesi Serdivan Gölpark’ın işletmeye kiralanması ile ilgili Başkan Alemdar’a ve Encümene Meclis’te tam yetki verildi.
Serdivan Belediyesi Mayıs Ayı meclis gündeminde Serdivan Gölpark’ın işletmeye kiralanması ile ilgili olarak Belediye Başkanına ve Encümene yetki verilmesi görüşüldü. Madde hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Yusuf Alemdar, “Bildiğiniz gibi belediyemizin işletme yetkisi bulunmadığından Gölpark’ımızı bu güne kadar istediğimiz ölçüde kullanamıyorduk. Şimdi ise tüm prosedürleri tek tek tamamlıyoruz. Bugün de sizlerden burada kalıcı bir sistem kurmak için Serdivan Gölpark’ın işletmeye kiralanması konusunda yetki istiyoruz. Gölpark projemiz bildiğiniz gibi 8,5 kilometrelik kıyı bandını kapsıyor. İnşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz ve Eşmeye kadar olan kıyı şeridini tamamlayacağız” dedi.
Başkan Alemdar’ın konuşmasının ardından yapılan oylamada Belediye Başkanına ve Encümene yetki verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Serdivan Belediye Meclisi, 08 Mayıs 2015 Cuma günü Plan Bütçe Komisyonu’ndan gelecek olan 2014 yılı Kesin Mali Hesaplarını görüşmek üzere tekrar toplanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mecliste Serdivan Gölpark Görüşüldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN