Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özel Adatıp Hastanesi, İl Emniyet Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 7.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 23:32
Özel Adatıp Hastanesi, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti
Özel Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Öner ile Genel Müdür Ozan Aydınlar, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı’nı ziyaret etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret esnasında Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, “İlgi ve merakla Özel Adatıp Hastanesi’ndeki gelişmeleri takip ediyoruz. Şehrimizin en önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Özel Adatıp Hastanesi’nin çok kısa bir zamanda büyük bir atılım yaptığını görmekten memnun oluyoruz” dedi. Özel Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Öner ise, Sakarya’nin ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olduğuna vurgu yaparak, “Bu güzel şehrimizde güven içinde yaşamamızı sağlayan Emniyet Mensuplarımızın tamamına sizin nezdinizde teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Özel Adatıp Hastanesi Genel Müdürü Ozan Aydınlar ise, “Sakarya’nın sağlık alanındaki ihtiyaçlarına cevap verebilecek tam donanımlı ve modern bir hastane olma yolunda, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Kocabıyık’ın desteği ile başta Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve Başhekimimiz Gökhan Öner olmak üzere, tüm ekip arkadaşlarımızla gece gündüz çalışıyoruz.” dedi. Emniyet mensuplarımıza da kaliteli sağlık hizmeti vermekten büyük mutluluk duyacaklarını belirten Aydınlar, pozitif değişim ve gelişimleri yerinde görmek adına Sayın Babadağı’nı, Adatıp Hastanesi’ne davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özel Adatıp Hastanesi, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN