Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sağlık Personelleri İle Buluşma Düzenlendi

Giriş Tarihi: 12.5.2015 23:48 Güncelleme Tarihi: 13.5.2015 06:48
Sağlık Personelleri İle Buluşma Düzenlendi
Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası kapsamında sağlık personelleri ile buluşma düzenledi.
Orman Park’ta düzenlenen programa Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, Büyükşehir Tıp Merkezi Başhekimi Ayhan Ak ile Tıp Merkezi’nde görevli sağlık personelleri katıldı.
Toplantıda sağlık personelleri adına konuşma yapan Tıp Merkezi’nde görevli hemşire Tuğba Akyıldız, “Büyükşehir Tıp Merkezi bünyesinde hemşerilerimize hizmet etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Bizleri bugünde bir araya getiren Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Aydın Sarı ise, Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde yılda 120 binden fazla vatandaşa sağlık hizmeti sunduklarını, bu hizmeti sunarken de sağlık personellinin büyük bir özveriyle çalıştığını ifade etti.
Aydın Sarı, “Çok önemli bir mesleğin çalışanlarıyız. Bu kadar önemli bir mesleğin çalışanı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yılda 120 binden fazla vatandaşımıza sağlık hizmeti sunuyor, Türkiye’ye örnek hizmetleri hayata geçiriyoruz. Bu çalışmalardaki gücümüzü birlik ve beraberliğimizden alıyoruz. Biz bir ekibiz, biz bir aileyiz. Gerek kendi adıma gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu adına yaptığınız hizmetlerden dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz. İnşallah çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık Personelleri İle Buluşma Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN