Final Okulları’ndan Lösemili Çocuklara Kırtasiye Yardımı

Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Final Okulları’ndan Lösemili Çocuklara Kırtasiye Yardımı
Final Okulları Okul Aile Birliği üyeleri Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çocuk Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Servisi’nde tedavi gören lösemili çocuklara kırtasiye yardımında bulundu.
OMÜ Çocuk Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Servisi’nde tedavi gören lösemili çocukların sürpriz konukları vardı. Samsun Final Okulları Okul Aile Birliği üyeleri tarafından ziyaret edilen çocuklar büyük sevinç yaşadı.
‘Acılar Paylaştıkça Azalır, Mutluluklar Paylaştıkça Çoğalır’ sloganıyla yola çıkan Özel Samsun Final Okulları Okul Aile Birliği Üyeleri Ömer Acar, Selda Engil, Derya Tayanç, Regaip Yiğit, Nurgül Yüksel, Metin Dağlı ile okul Halkla İlişkiler Müdüresi Elif Kuyu ve öğretmenlerden Ramazan Kurnaz’ın da katılımıyla tedavi görmekte olan çocuklara hediye ve kırtasiye yardımında bulundu.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı ve Hemotoloji Onkoloji Öğeretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Dağdemir, Özel Samsun Final Okulları Okul Aile Birliği üyelerine ve öğretmenlerine çocuklara gösterdikleri ilgi alaka ve destekten dolayı teşekkür etti. Okul Halkla İlişkiler Müdüresi Elif Kuyu, Final Okulları olarak yardımlarının bundan sonra da devam edeceğini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final Okulları’ndan Lösemili Çocuklara Kırtasiye Yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN