Görme Engelliler Fransa’ya Uçacak

Giriş Tarihi: 21.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
Görme Engelliler Fransa’ya Uçacak
Ondokuz Mayıs Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı İsmail Karaismailoğlu, Fransa’da bulunan bir Engelli Spor Kulübü’nü 15 Nisan itibarıyla bir hafta boyunca Samsun’da ağırlayacaklarını söyledi.
Samsun engelli spor kulüpleri Acem Tekkesi’nde kahvaltı programında bir araya geldi. Programa, Samsun Ondokuz Mayıs Görme Engelliler Spor Kulübü Başkanı İsmail Karaismailoğlu, Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Murat Öztürk, Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Güngör Bostancı, Samsun Engelliler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akbulut, Altınokta Körler Derneği Başkanı Aynur Yiğit ve kulüp ve dernek üyeleri katıldı.
Uluslararası bir projelerinin olduğunu söyleyen İsmail Karaismailoğlu, "Fransa’da bulunan bir engelli spor kulübünü 15 Nisan itibarıyla bir hafta boyunca Samsun’da ağırlayacağız. Burada birtakım etkinliklerde bulunacağız. Akabinde Ramazan Bayramı’ndan sonra biz kendilerini ziyarete gideceğiz. Buradaki kahvaltımızın amacı hem bu projeyi burada açıklamak hem de diğer arkadaşlarımızla tanışıp kaynaşmaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görme Engelliler Fransa’ya Uçacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN