Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Taşçı: "Atakum Bize Gelecek Nesillerin Emaneti"

Giriş Tarihi: 29.3.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 29.3.2015 20:05
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, çalışmalarında ve projelerinde yakın gelecek hesabı yapmadıklarını belirterek, "Ne yapıyorsak, çocuklarımızın daha güzel bir Atakum’da yaşaması için yapıyoruz" dedi.
Atakum ilçesinin, Türkiye’nin en güzel ilçesi olması için durmaksızın çalıştıklarını hazırlatan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, tek hedeflerinin gelecek nesillere daha güzel bir yaşam merkezi bırakmak olduğunu belirtti.
Atakum’un kendilerine çocukların emaneti olduğunu vurgulayan ve bu emaneti en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için çalıştıklarını söyleyen Başkan Taşçı, "Atakum ilçesi büyüklerimizin olmadığı gibi bizlerin de değil. Atakum bize gelecek nesillerin emaneti. Bu emaneti en iyi şekilde geleceğe hazırlamak da çocuklarımıza borcumuz. Hayata geçirdiğimiz her projede, gerçekleştirdiğimiz her çalışmada yakın geleceği düşünmüyoruz. Şimdinin çocukları, genç birer birey haline geldiklerinde onlara daha yaşanabilir, sorunları ortadan kaldırılmış, sosyal alanda önemli bir noktaya ulaşmış bir Atakum’da yaşasınlar diye durmaksızın çalışıyoruz. Türkiye’nin en güzel ilçesi olmak gibi önemli bir hedefimiz var" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Taşçı: "Atakum Bize Gelecek Nesillerin Emaneti"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN