Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyagöz Kadrosu Büyüyor

Giriş Tarihi: 10.4.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 23:57
Dünyagöz Samsun Kadrosu Büyüyor
Dünyagöz Hastanesi hekim kadrosunu büyütmeye devam ediyor.
Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Karadeniz’e açılan kapısı olan Dünyagöz Samsun kadrosunu büyütmeyi sürdürüyor. Dünyagöz Samsun yeni kadrosuna kattığı Opr. Dr. Düriye İlbağa ve Opr. Dr. Talha Özdemir için İlkadım ilçesinde bulunan bir otelde tanıtım kokteyli düzenledi. Düzenlenen kokteylin açılış konuşmasını yapan Dünyagöz Samsun Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Tarık Sakoğlu, “Samsun’da 3,5 yıldır hizmet vermekteyiz. Biz, 7 gün 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara dair sorunlara çözüm getirmek için hizmet vermektedir. Dünyagöz Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya hizmet veriyor” dedi.
Dünyagöz’ün sürekli yenilenen eksiksiz teknolojiye sahip olduğunu söyleyen Dünyagöz Samsun Hastane Müdürü Gökçe Kaan Alan, “Dünyagöz Hastaneler Grubu sürekli eksiksiz teknolojisi ve uzman doktorlardan oluşan kadrosu ile dünyanın sayılı merkezleri arasında yer alıyor. Samsun’da en önemli şubeleri arasındadır” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Opr. Dr. Düriye İlbağa ve Opr. Dr. Talha Özdemir, basın mensuplarına tanıtıldı. Tanıtım programı verilen yemeğin ardından sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyagöz Samsun Kadrosu Büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN