Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kurt: “Milletle Aynı Yoldayız”

Giriş Tarihi: 20.5.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 21.5.2015 00:13
Kurt: “Milletle Aynı Yoldayız”
AK Parti Milletvekili adayı Hasan Basri Kurt, "Bu aziz milletin istikameti ne ise Recep Tayyip Erdoğan’ın da, Ahmet Davutoğlu’nun da, AK Parti’de görev alan her kademeden insanın da istikameti de odur” dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili adayı Hasan Basri Kurt, seçim çalışmaları için gittiği Vezirköprü’de, Örencik ve Karacaören Mahallelerindeki Bolluk Aşı yemeklerine katıldı. Göl Mahallesi’nde ise pazar yerinde gezen Kurt, öğrencilere kitap dağıttı sonra da keşkek kazanının başına geçerek keşkeğin yapımına katkıda bulundu.
Hasan Basri Kurt, 7 Haziran seçimlerinden de AK Parti’nin büyük bir zaferle ayrılacağını belirterek, "13 yıllık iktidarın yıpranması lazım. Ancak bırakın yıpranmayı hala bu milletin tek umudu AK Parti’dir. Böyle olmasaydı günlerdir başımız dik alnımız açık köy köy gezip halkımızla buluşur muyduk. AK Parti’nin başarısının sırrını araştırmaya gerek yok. Bunun formülü belli. Milletin istikameti neresi ise AK Parti’nin istikameti de aynı. Bu aziz milletin istikameti ne ise Recep Tayyip Erdoğan’ın da, Ahmet Davutoğlu’nun da AK Partide görev alan her kademeden insanın istikameti de odur. Milletimizin de hükümetimizin de tek bir hedefe var o da daha yaşanabilir, daha zengin, işsizliğini en aza indirmiş, milli gelirini yılda 20 bin dolarlara getirmiş geleceği güvenle bakan bir ülke. Zaten bunun için birlikte yollara düştük” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurt: “Milletle Aynı Yoldayız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN