Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Samtab 2015 Yılı Olağan Toplantısı

Giriş Tarihi: 27.5.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 14:19
Samtab 2015 Yılı Olağan Toplantısı
ve Çevresi Turizm Altyapı Birliği (SAMTAB) 2015 yılı olağan toplantısı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın başkanlığında yapıldı.
Büyükşehir Belediyesi Komisyon Toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Başkan Yılmaz’ın yanı sıra birlik üyesi belediyelerin belediye başkanları, birlik üyesi sektör temsilcileri ile belediye bürokratları katıldı.
Toplantının başında konuşan Başkan Yılmaz, SAMTAB’ın üstlendiği işlevin çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Birliğin daha aktif bir şekilde belirlenen hedeflere katkı vermesi çok önemli. SAMTAB kurulduğu günden buyana önemli işler yaptı. Bundan sonra da bu işlevin artan önemde devam etmesi gerekiyor. Onun için tüm birlik üyelerinin daha da aktif olarak birliğe destek vermesi çok önemli” dedi.
Başkan Yılmaz’ın SAMTAB’ın görev ve sorumluluklarını bir kez daha birlik üyelerine açıklamasının ardından gündem maddelerine geçildi.
ASARCIK BELEDİYESİ BİRLİĞE KATILDI
Toplantıda ilk olarak birlik üyeliği için başvuran Asarcık Belediyesi’nin talebi okunarak oy birliği ile SAMTAB üyesi olması kararlaştırıldı. Ardından birliğin 2014 yılı Faaliyet raporu ve 2014 yılı bütçe kesin hesap raporları okunarak oylamaya sunuldu ve kabul edildi. Daha sonra gündemde olan Birlik Encümen Üyeleri ile plan ve bütçe komisyonu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.
2015-2017 TURİZM AKSİYON PLANI ONAYLANDI
Toplantıda son olarak SAMTAB tarafından ilçelerde gerçekleştirilen toplantılar sonucu her ilçe için 2015-2017 yılları arasında başlanarak bitirilmesi hedeflenen turizm yatırımlarının belirlendiği 2015-2017 Turizm Aksiyon planı da birlik üyelerinin onayına sunularak kabul edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Samtab 2015 Yılı Olağan Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN