Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Göksel: “Milletimizin Kararını Gördük, Saygı Duyuyoruz”

Giriş Tarihi: 7.6.2015 21:48 Güncelleme Tarihi: 8.6.2015 07:48
Göksel: “Milletimizin Kararını Gördük, Saygı Duyuyoruz”
Seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Millet oyunu verdi. Milletimiz ne diyorsa doğru diyordur” dedi.
Türkiye genelinde yapılan genel seçimlerde AK Parti İl Başkanlığı seçim sonuçlarını parti binasından takip etti. Toplantı salonuna kurulan sinevizyondan seçimleri Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun Milletvekili Adayları Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan, Hüseyin Avni Çatal ve parti üyeleri takip etti.
Kesin olmayan seçim sonuçlarının yavaş yavaş açıklanmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapmadan karayolu ile Ankara’ya hareket ederken, milletvekili adayları da seçim sonuçlarını İl Başkanı Muharrem Göksel’in odasında takip etmeye başladı.
Basın mensuplarına açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Hakem millet. Millet oyunu verdi. Türkiye genelinde de oy oranımız düştü, Samsun’da da düştü. Bunun sonucunda da milletin kararını gördük ve biz de buna saygı duyuyoruz. Buna söylenecek bir şey yok. Milletimiz ne diyorsa doğru diyordur. Takdir milletimizindir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Göksel: “Milletimizin Kararını Gördük, Saygı Duyuyoruz”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN