Öğrencilerden Karma Resim Sergisi

Giriş Tarihi: 15.6.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 16.6.2015 00:10
Öğrencilerden Karma Resim Sergisi
Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Resim Bölümü Öğretmeni Kemal Özen’in öğrencileri “Yılsonu Karma Resim Sergisi” açtılar.
Büyükşehir Belediyesi Konservatuvar binasında açılan resim sergisine Samsun Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Ayan, Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Resim Bölümü Öğretmeni Kemal Özen, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Açılış öncesi konuşan Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Ayan, emeği geçen herkese teşekkür ederken, Samsun Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, “Samsun’da kültür ve sanat aktivitelerin ön planda olmasını arzu ediyoruz. Çünkü kültür ve sanat bir ulusun yaşaması için en temel vazgeçilmez unsurlarıdır” dedi.
Konuşmaların ardından Karma Resim Sergisi’nin açılışı yapıldı. Açılış sonrası protokol ve davetliler resim sergisini gezdi.
18 - 65 yaş arası 38 öğrencinin 3 aylık çalışma sonucunda yaptığı 42 resimden oluşan sergi 15-21 Haziran tarihleri arasında Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sergi Salonu’nda gezilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilerden Karma Resim Sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN