Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Canik’te Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı

Giriş Tarihi: 22.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Canik’te Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı
Canik Belediyesi tarafından bu yıl 20.’si düzenlenecek Geleneksel Sünnet Şöleni için kayıt başvuruları başladı. 15 Ağustos’ta gerçekleşecek etkinlik için başvurular Canik Belediyesi ve muhtarlıklara yapılabilecek
Canik’te Geleneksel Sünnet Şöleni bu yıl da renkli geçecek. Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Geleneksel Canik Sünnet Şöleni" bu yıl 20. kez gerçekleştirilecek. Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek şölen için kayıt başvuruları başladı. Başvurular Canik Belediyesi’nin yanı sıra ilçedeki mahalle muhtarlıklarına da yapılabilecek.
ETKİNLİKLER DE OLACAK
Ağustos ayının ilk haftasına kadar sürecek başvurular için başvuru sahiplerinin müracaatlar sırasında başvuru formunu doldurmaları ve kimlik fotokopilerini bırakmaları yeterli olacak. Sürpriz etkinliklerin düzenleneceği ve miniklerin çeşitli gösterilerle eğleneceği şölende, sünnet işlemleri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı hastanelerde görevli uzman doktorlar tarafından sağlık kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecek. Geçen yıl 130 çocuğun sünnet olduğu şölene bu yıl daha fazla katılım olması bekleniyor.
SOSYAL BELEDİYECİLİK
Sosyal belediyeciliğe önem verdiklerini belirten Başkan Osman Genç, "Bizler belediyeciliği, sadece şehrin fiziki anlamda gelişimi ve hayat standardımızın yükselişi olarak algılamıyoruz. Bunun yanında sosyal belediyecilik ilkesiyle beraber halkımızın ve Caniklilerin sosyal ihtiyaçlarına da katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çocuklar bizim geleceğimiz. Bu anlamda onları mutlu bireyler olarak yetiştirmek bizlerin görevi" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Canik’te Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN