Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lı Öğrenciler TEOG’a Piazza’da Hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 8.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Şanlıurfalı Öğrenciler TEOG’a Piazza’da Hazırlanıyor
’da öğrencilerin temel eğitimden ortaöğretime geçiş (TEOG) sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen bilgi yarışmasının finalleri, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yapılacak.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin öğrencilerin TEOG sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak amacıyla düzenledikleri bilgi yarışması, tüm heyecanıyla devam ediyor. Koordinatörlüğünü Şanlıurfa TÜBİTAK Projeleri Sorumlusu Mehmet Nuri Öğüt ve Şenocak Ortaokulu Müdürü Güney Aksoy’un üstlendiği bilgi yarışmasında, okullarını temsil eden öğrenciler 34 eleme ve yarı final mücadelesi sonucunda finallere katılmaya hak kazanacaklar.
FİNAL HEYECANI 31 MART’TA
Okulların kıyasıya yarıştığı Bilgi Yarışması’nın final heyecanı, 31 Mart günü saat 13.00’da Şanlıurfa Piazza’da yaşanacak. Finale, elemeler sonrasında belirlenecek Şanlıurfa’daki köy okulları birincisi, merkez okulları birincisi ve özel okullar birincisi katılacak. Finaller sonunda, okullarını temsil ederek yarışmaya katılan ve dereceye giren öğrencilere Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Eğlence Merkezi tarafından tablet bilgisayar, fotoğraf makinesi ve MP3 oynatıcılar hediye edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şanlıurfalı Öğrenciler TEOG’a Piazza’da Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN