Siverek Emniyet Müdürü Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 26.3.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
’nın Siverek ilçesinde Siverek İlçe Emniyet Müdürü muhtarlarla bir araya geldi.
Nihat Karakoca Polis Karakolu lokalinde gerçekleşen toplantıya Siverek Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı, Müdür Yardımcıları ve Emniyet Amirleri ve muhtarlar katıldı.
Siverek Polis Lokalinde muhtarlara yönelik organize edilen toplantıda Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı, muhtarları kapıda karşıladı. Toplantıda muhtarlarla yakından ilgilenip sohbet eden Arpacı, düzenledikleri toplantının kaynaşma amaçlı olduğunu belirtti.
İlçenin genel sorunları ve çözümü konusunda muhtarlarla bilgi alış-verişinde bulunan Arpacı, "Muhtarların mahalle halkının sorunlarını ve sıkıntılarını kendilerine iletmekle yükümlü kişiler olduğunu, muhtarlardan mahallelerde yaşanan sıkıntılarla ilgili çalışmalarda emniyetle işbirliği içersinde olmalarını,özellikle son günlerde gençlerin eroin kullanımında artış olduğunu bu konuda muhtarların hassas olmalarını söylerken, muhtarlarla birlikte karşılıklı diyalog içerisinde en iyi hizmeti vereceğimizi düşünüyorum" dedi.
Mahalle Muhtarı Fatih Çiftel yaptığı açıklamada, "Mahalle muhtarları olarak bize gösterdikleri yakın ilgi ve düzenledikleri programdan dolayı İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Arpacı’ya teşekkür ediyoruz" dedi.
Toplantı sonunda Arpacı, Mahalle Muhtarlarına toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür ederek uğurladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siverek Emniyet Müdürü Muhtarlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN