Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haliliye Belediyesi’nde Nisan Ayı Halk Günü Toplantısı

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Haliliye Belediyesi’nde Nisan Ayı Halk Günü Toplantısı
Haliliye Belediyesi tarafından nisan ayı "Halk Günü" toplantısı gerçekleştirildi. Vatandaşların not alınan taleplerinin çözümü için belediye yetkilileri çalışmalarını başlattı.
Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası Toplantısı Salonu’nda gerçekleştirilen halk günü programına, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcıları Hacı Kanduza ve Osman Uludağ, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Güneş, Hasan Kaya ve Mehmet Keskin, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ile belediye birim müdürleri katıldı. Başkan Demirkol, Başkan Yardımcıları Kanduza ve Uludağ ile görüşen vatandaşlar; istek, öneri ve şikayetlerini anlatarak çözüm istedi.
Demirkol ve yardımcıları tarafından not alınan taleplerin çözümü için ilgili birim müdürlüklerine talimat verildi. İletilen taleplerden Haliliye Belediyesi hizmet alanına girmeyen konular ise ilgili kurumlara resmi yolla iletilerek çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Halk günüyle ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, şunları söyledi:
"Her ayın ilk cuma günü öğleden sonrasında halk günü olarak ayırmışız. Haliliye halkından Haliliye Belediyesi olarak talepleri olan, dilekleri olan, istekleri olan hatta şikayetleri olan gelip burada isteğini anlatıyor. Bizde, bu işi ucu açık olarak gece saat 12’ye kadar da olsa halkımızdan son gelen temsilcinin, vatandaşımızın isteği not edilene kadar burada bütün müdürlerimizle birlikte her ayın ilk cuma günü öğleden sonrasında buradayız. Bundan sonrasında da bu uygulamalarımız devam edecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haliliye Belediyesi’nde Nisan Ayı Halk Günü Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN