Haliliye Belediye Meclisi Nisan Ayı 3. Oturumu

Giriş Tarihi: 8.4.2015 21:18 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 21:28
Haliliye Belediyesi 2015 yılı Nisan ayı 3. birleşimi gerçekleştirildi. Nisan ayının 3’üncü birleşiminde, Denetim Raporu ile Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu raporu okundu.
Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılan Nisan ayı 3’üncü birleşimine, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile belediye meclis üyeleri katıldı. Başkan Demirkol’un meclis başkanlığını yaptığı toplantıda açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından Başkanlık Teklif maddelerinden "Denetim Raporunun okutmak suretiyle meclisin bilgisine sunulması" görüşüldü. Yazı İşleri Müdürü tarafından okunan Denetim Raporu, meclis üyeleri tarafından oy çoğunluğuyla kabul edildi.
Daha sonra ise komisyon raporlarına geçildi. Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu tarafından hazırlanan rapor, Komisyon üyesi ve Belediye Meclis Üyesi Müslüm Yüksel tarafından görseller kullanarak meclis üyelerine sunuldu. Raporda, Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu’nun 3 aylık çalışma sonunda hazırlanan bilgiler meclise aktarıldı.
Başkan Fevzi Demirkol da, madde bağımlılığı raporuyla ilgili, "Bizim bir tespitimiz var, bu tip suça eğilimli gençlerin ilgilendiği spor alanları dövüş sporları. Onun içinde bizde, bir nevi eğitim noktasında dövüş sporlarıyla ilgileniyoruz" ifadelerini kullandı.
Meclis birleşiminin sonunda, Başkan Fevzi Demirkol ile Sağlık ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonu üyeleri, hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haliliye Belediye Meclisi Nisan Ayı 3. Oturumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN