Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Küçük, "Korucuların Özlük Hakları İyileştirilecek"

Giriş Tarihi: 20.4.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 17:54
Vali Küçük, Korucuların Özlük Hakları İyileştirilecek
Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa Geçici Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği’nin yeni hizmet merkezinin açılışını gerçekleştirdi.
Şair Nabi Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir binada Vali İzzettin Küçük’ün destekleriyle hazırlanan merkezin açılışı sırasında bir açıklama yapan Vali Küçük, ilk günden itibaren korucuların yanında oldukları gibi bugün de yine onların yanında olacaklarını belirtti. Korucuların özlük haklarıyla ilgili çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekleyen Vali Küçük, “Korucular bölgeleri dışında görevlendirildiklerinde onlara harcırah ödenecek. Sizin için en önemli konu olan sigorta konusu da inşallah hallolacak. Binanın sizlere hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi.
Açıklamanın ardından açılış kurdelesini kesen Vali İzzettin Küçük, beraberindekilerle birlikte derneğin yeni merkezini gezdi. Korucularsa kendilerine verdiği destekten dolayı Vali İzzettin Küçük’e teşekkür etti.
Açılışta Vali İzzettin Küçük’e, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Anadolu Köy Korucuları Konfederasyon Başkanı Ziya Sözen, Köy Korucuları Dernek Başkanı Mehmet Koyuncu ve çok sayıda korucu eşlik etti. Dernek ziyareti sırasında Dernek Başkanı Mehmet Koyuncu tarafındansa Vali İzzettin Küçük ve Tuğgeneral İhsan Başbozkurt’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Küçük, "Korucuların Özlük Hakları İyileştirilecek"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN