Dev Projede Çalışmalar Tam Gaz

Giriş Tarihi: 27.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 13:47
Dev Projede Çalışmalar Tam Gaz
Karaköprü Belediyesi’nin vizyonel projeleri arasında yer alan Yaşam Parkı Projesi için alanda bulunan gece kondu evin yıkım işlemi gerçekleştirildi.
’nın en büyük yeşil alan projesi olan “Yaşam Parkı Projesi”nde çalışmalar devam ediyor. İlçenin Doğukent mahallesinde 110 bin m2 alan üzerine yapılacak olan proje alanında bulunan evin kamulaştırma işlemleri tamamlandıktan sonra yıkım işlemi gerçekleştirildi.
Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı ve Birim Müdürleri ile birlikte yıkım işlemini inceledi. Karaköprü Belediyesi Zabıta ekiplerinin güvenlik önlemi aldığı yıkım işleminde alanda bulunan 3 yapının yıkımı gerçekleştirildi.
Yaşam Parkı Projesinde çalışmaların sürdüğünü ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Karaköprü Belediyemiz tarafından gerek meclisimizin vermiş olduğu karar ve yine encümenimizin karara bağlamış olduğu yaşam parkının yapım çalışmalarına başlıyoruz. Aslında çalışma 2-3 aydır sürüyor. Mevcut alanda vatandaşlarımıza ait yapılar vardı. Bu yapıların kamulaştırma işlemini encümenimiz bitirdi. Bizlerde bugün yapıları yıktık” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dev Projede Çalışmalar Tam Gaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN