Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haliliye Belediye Meclisi Mayıs Ayı Birleşimleri Tamamlandı

Giriş Tarihi: 8.5.2015 23:18 Güncelleme Tarihi: 9.5.2015 01:24
Haliliye Belediye Meclisi, Mayıs Ayı Olağan Toplantısı’nın 5. Birleşimini gerçekleştirildi. Mayıs Ayı son bileşim toplantısında, başkanlık teklifi ve komisyon raporları karara bağlandı.
Haliliye Belediye Meclisi, Mayıs Ayı Olağan Toplantısı’nın 5. Birleşimi, Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Haliliye Belediyesi Meclis Başkan Vekili Abdurrahman Beyaz’ın başkanlık yaptığı son birleşim, açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından başladı. Oturumda ilk olarak Haliliye İlçe sınırlarında bulunan pazar yerleri ile ilgili Başkanlık teklifi görüşüldü. Başkanlık teklifi oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Başkanlık teklifinin görüşülmesinin ardından ‘Çevre ve Tabiatı Koruma Komisyonu’ raporu okundu. Rapor meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra Tarım ve Kırsal Hizmetler Komisyonu raporu meclise sunuldu.
Çiftçilerin ekonomik refaha ulaşmaları yönünde yapılan çalışmaların yer aldığı rapor oy birliği ile kabul edilirken Mayıs ayı olağan toplantısının 5. birleşimi sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haliliye Belediye Meclisi Mayıs Ayı Birleşimleri Tamamlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN