Halk Eğitim Merkezi Resim Sergisi Açıldı

Giriş Tarihi: 28.5.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 29.5.2015 00:21
Halk Eğitim Merkezi Resim Sergisi Açıldı
(İHA) – Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde kurs gören öğretmen ve kursiyerler tarafından resim sergisi açıldı.
İlçenin Yenişehir mahallesindeki Naif Umaz parkında hazırlanan resim sergisinin açılışına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, Viranşehir Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Turgut, İlçe Nüfus Müdürü Faysal Turan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, öğretmenler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
1 aylık el emeğinin sonucu olarak resimlerin sergilendiğini belirten Viranşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Turgut, açılışa katılan herkese teşekkür etti. Eğitimin büyük önem arz ettiğini ifade eden Turgut, sadece ekonomik kalkınmanın değil, her türlü sosyal ve kültürel kalkınmanın temelinde de eğitimin olduğunu söyledi.
Halk Eğitim bünyesinde birçok dalda kursların açıldığının da altını çizen Turgut, resim kursuna çok sayıda kursiyerin rağbet gösterdiğini kaydetti.
Açılış sonrasında stantları gezen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ise, kursiyerlerin çok başarılı çalışmalar elde ettiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Kursiyerlerle oturup sohbet eden Akyürek, taleplerini dinledi. Taleplerin yerine getirilmesi için ellerinden gelen çabayı sarf edeceğini ifade eden Akyürek, öğretmen ve kursiyerlere çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Bir gün açık kalacak olan resim sergisine tüm Viranşehir halkı davet edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halk Eğitim Merkezi Resim Sergisi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN