Dağeteği’nde Yol Yapım Çalışması

Giriş Tarihi: 26.6.2015 08:38 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 10:01
Dağeteği’nde Yol Yapım Çalışması
Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kırsal Dağ Eteği Mahallesi’nde 3 ayrı bölgede stabilize yol yapım çalışmalarını tamamladı. Ekipler, Micit Bölgesi’nde ise yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Haliliye Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, yol yapım çalışmalarını merkez ve kırsal mahallelerde hızla devam ettiren Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bu kapsamda Dağeteği Mahallesi’nde stabilize yol çalışması yaptı. Büyük Beyaz Kuyu, Küçük Beyaz Kuyu ve Mello bölgelerinde stabilize yol yapım çalışmalarını tamamlayan ekiplerin çalışmaları Micit Bölgesi’nde devam ediyor.
Haliliye Belediyesi’ne yol yapım çalışmalarından dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür eden Dağeteği Mahallesi Muhtarı Hasan Ertem, "Büyük Beyaz Kuyu Mezramızda, Küçük Beyaz Kuyu Mezramızda ve Mello Mezramızda çalışmamız bitmiştir. Şuan da çalışmalarımız Micit Mezramızda devam etmektedir. Haliliye İlçe Belediyesi’nin çalışanlarının tümüne teşekkür ediyorum. Başta Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan ve Fen İşleri Şeflerinden Mehmet Aişeoğlu’na ilgilerinden dolayı çok müteşekkiriz. Bugüne kadar bir çakıl taşı hizmet alamadığımız yerler şuanda Haliliye Belediyesi’nden hizmet almış ve almaya da devam ediyor. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dağeteği’nde Yol Yapım Çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN