24 HAZİRAN 2018 SEÇİM SONUÇLARI GEÇMİŞ SEÇİM SONUÇLARI www.sabah.com.tr

ŞAHAP KAVCIOĞLU

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
ŞAHAP KAVCIOĞLU
  • PARTİSİ : ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
  • BÖLGESİ : BAYBURT
  • SIRA NO. : 2
  • MESLEĞİ : EKONOMİST / İKTİSATÇI
ÖZGEÇMİŞİ

Lisans eğitimini 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamlayan Kavcıoğlu, İngiltere Hastings College'ta İşletmecilik üzerine eğitim aldı.
Kavcıoğlu, 1993 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsünde Yüksek Lisansını, 2003'te de doktorasını tamamladı.
2014 yılında "Makro İktisat" alanında Doçent ünvanını alan Kavcıoğlu, meslek hayatına 1990 yılında Esbank T.A.Ş.'de Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. Aynı bankada Müfettiş, Şube Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti. Çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra 2003 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş.'de İstanbul Bölge Koordinatörü olarak göreve başladı.
2014 yılından itibaren de İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Kavcıoğlu, aynı zamanda Bayburt Üniversitesi Kalkındırma Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği, Galatasaray Spor Kulübü Kongre Üyeliği ve Dokuz Eylül Üniversitesi Mezunlar Derneği Kurucu Üyeliği görevlerini sürdürüyor.
Kavcıoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır.