Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"HDP koalisyona girerse devlet sırları Kandil'e gidecek"

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Mehmet Metiner Sabah.com.tr’ye önemli açıklamalarda bulundu. Osman Baydemir 2008 yılında Diyarbayır Belediyesindeki KCK’lı temizlik işçisi tarafından yargılandığını ve sözde mahkemede mahkum edildiğini hatırlatan Metiner “HDP Koalisyona giderse devletin bütün mahrem bilgileri Kandil’le paylaşılacak” dedi.

Giriş Tarihi: 31.5.2015 10:47 Güncelleme Tarihi: 1.6.2015 11:40
HDP koalisyona girerse devlet sırları Kandil'e gidecek
İŞTE MEHMET METİNER'DEN SABAH.COM.TR'YE YAPTIĞI ÇOK SERT AÇIKLAMALAR:

KANDİL BELEDİYE BAŞKANINI BİR ÇÖPÇÜYE YARGILATIR
HDP geleneğinde seçilmiş unsurlar birer araçtan ibarettir. Seçilmişlere asla saygı yoktur. Bütün ipler Kandil'deki silahlı unsurlardadır. Kandil'in generalleri isterlerse bir çöpçüyü bile seçilmiş belediye başkanlarının üzerine amir olarak atarlar. Dolayısıyla HDP bir siyasal parti değildir ve HDP'dekiler de ünvanları ne olursa olsun, buna genel başkanları da dahil Kandil'in emrindeki birer aparattan ibarettir.

SELAHATTİN DEMİRTAŞ DAHİL HİÇBİR HDP'Lİ ÖZGÜR BİREY DEĞİLDİR!
Osman Baydemir o tarihte makamının gücüne güvenerek "silahlı mücadele bitti" diye konuşmaya başlamıştı. Dolayısıyla Kandil tarafından hesaba çekilmişti. Koalisyona girdikleri andan itibaret devletin bütün mahrem bilgileri Kandil'e ulaşır. Kandil'den gelen talimatlar doğrultusunda hareket ederler. Kandil'in devlet içindeki bir taşıyıcı unsuru olarak görev alırlar. HDP hiçbir zaman kendi başına siyaset üretemez.

HDP'NİN KOALİSYON ORTAĞI OLMASI KANDİL'İN HÜKÜMETE GİRMESİ DEMEKTİR

HDP'nin genel başkanı da dahil kendi başına asla bir fikir beyanında dahi bulunamaz. Çünkü hiçbirisi özgür değildir. HDP'nin koalisyon ortağı demek, Kandil'in hükümetin bir parçası olması anlamına gelir.

TÜRKİYE SURİYE'YE DÖNERSE O ZAMAN BAŞLARINI TAŞA VURURLAR!

CHP seçmeni elinde Atatürk bayrağı ile HDP mitingine katılıyor. Bunlar tehlikenin henüz farkında değiller. Çünkü onlar için asıl büyük tehlike Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümeti. Asıl büyük tehlikenin henüz farkında değiller. Barajı aşan bir HDP'nin Kandil'in de silah gücüne dayanarak uluslararası arenalarda özerklik de dahil Türkiye'yi nasıl bir bölünmenin eşiğine, bir Suriye'ye dönüştürdüklerini gördükleri andan itibaren o CHP'nin ulusalcıları da MHP'nin milliyetçileri de dizlerini dövecektir.

SELAHATTİN DEMİRTAŞ'IN ABİSİNİN ELİNDE SİLAHLA KANDİL'DE NE İŞİ VAR?

Selahattin Demirtaş düz ovada siyaset yapabiliyorsa abisinin dağda ne işi var? Hiçbir işi yok. Kandil'de bulunmanın Kürtler açısından hiçbir karşılığı yok. Çünkü Öcalan'ın deyimiyle inkar bittiğine göre isyanın da bitmesi gerekiyor. Ama Kandil AK Parti hükümetine karşı Türkiye düşmanı ve AK Parti düşmanı bir kısım küresel güçlerin ve bölge ülkelerinin taşeronu konumunda. PKK artık devletle savaşmıyor AK Parti ile savaşıyor. HDP PKK'nın partisi olarak işlev görüyor.

AK PARTİ SEÇMENİ 7 HAZİRAN'DA HERKESTEN ÖNCE SANDIĞA GİTMELİ

Bizim AK Parti tabanında artık kararsız diye bir şey kalmadı. Ben Fetih Şöleninden sonra Türkiye'ye ve AK Parti hükümetine yönelik tehdidin vehametini gören seçmenlerimizin herkesten önce sandığa koşacaklarına inanıyorum. 7 Haziran'da sandıklar açıldığında bir başka Fetih gerçekleştiğini inşallah göreceğiz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"HDP koalisyona girerse devlet sırları Kandil'e gidecek"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN