'Ha CHP, ha HDP'

Giriş Tarihi: 1.6.2015
'Ha CHP, ha HDP'
, AK Parti'nin Diyarbakır mitinginde de HDP'ye yüklendi. Tehditlere taviz vermeyeceklerini vurgulayan Davutoğlu, Çözüm Süreci'nin mimarının AK Parti olduğunu söyledi. İstasyon Meydanı'nı dolduran coşkulu kalabalığa hitap eden Davutoğlu, şunları kaydetti:
Yüreğinize korku salmak isteyenlere karşı başınız dik olsun. Bir daha 6-7 Ekim olaylarının yaşanmasına izin vermeyiz. Çözüm Süreci'nden bir adım dahi geri adım atmayız.Çözüm Süreci'ni mutlaka başarıya ulaştıracağız. Şimdiden biz 8 Haziran hükümet programını yazdık, gümbür gümbür geliyoruz.
Ha CHP, ha HDP. Biri Türk diğeri Kürt ulusalcısı. Bunların ikisi de tek tipçi... 12 Eylül yöntemlerini şimdi bunlar uyguluyor.
Kobani'nin sınırı Türkiye olmasaydı direnebilirler miydi?
Demirtaş, ABD'ye gitti geldi, lobilerin diliyle konuşmaya başladı.Bir HDP milletvekili "başörtü kadını aşağılayan bir ritüeldir" diyor. Bunların 28 Şubat'ın ikna odacıları ile ne farkı var. Batıdaki adaylarını buraya da getirip göstersinler. HDP'nin Eskişehir, İstanbul adayları, Diyarbakır'ın huzuruna çıkabilir mi? Aieleden, edepten nasipsizliklere oy verir misiniz? Aile ahlakını ortadan kaldıran adayları var. Böyle ikiyüzlülere oy vermeyin. Bunlar Kürt Baaşçıları. Bunların zihni ve gönülleri parçalı.
Demirtaş sözde batıda barış güvercini. Peki buraya gelerek, Kandil'e dönüp "Artık yeter, indirin silahları" diyebiliyor mu?
Çocukları dağa kaçırıp, ailelerini 'Bize oy vermezseniz, bunları vermeyiz' diye tehdit ediyorlar.

ÖKSÜZ VE YETİMLERE 100 TL
Buradan müjde vereyim. Devletimizin şefkatini herkes görsün. Öksüz ve yetim her çocuğa 100 TL ödeme yapılacak. Anne babasını kaybeden her çocuğa bağlıyoruz. Biz öksüz, mazluma sahip çıkan ülkenin vatandaşlarıyız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ha CHP, ha HDP'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN